AKTUALNOŚCI

01-12-2012 Dyskoteka andrzejkowa

Stało się już tradycją, że z okazji andrzejek, w ostatnim tygodniu listopada, odbyła się dyskoteka dla wszystkich uczniów naszej szkoły zorganizowana przez SK LOP „Kajtek” oraz Samorząd Uczniowski.

29-11-2012 Światowy Dzień Pluszowego Misia

22 listopada 2012r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej odbyła się impreza czytelnicza dla klasy I i II, przygotowana przez  panią bibliotekarkę Annę Kopyto. Dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które tego dnia były biletem wstępu na imprezę. Podczas spotkania uczniowie opowiadali o swoich misiach, a pani Anna Kopyto opowiedziała dzieciom historię pluszowego misia oraz pokazała najciekawsze książki, których bohaterami są niedźwiadki. Książki te można było oglądać na wystawie zorganizowanej w bibliotece.

14-11-2012 Święto Niepodległości

Dnia 12 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Wspaniałe patriotyczne przedstawienie przygotowali uczniowie klasy III.

13-11-2012 Bruksela- stolica Belgii i Unii Europejskiej

9 listopada 2012 odbyło  się w naszej szkole spotkanie Szkolnego Klubu Europejskiego dla klas IV- VI na temat:  „Bruksela- stolica Belgii i  Unii Europejskiej’’ przygotowane przez opiekuna Annę Kopyto.

05-11-2012 Zbiórka surowców wtórnych

W dniach 8 - 9 listopada 2012r. odbyła się zbiórka surowców wtórnych. Zbieraliśmy:

  • makulaturę,
  • szkło,
  • butelki plastikowe PET
  • opakowania po chemii domowej.

Tym razem oprócz społeczności szkolnej do akcji włączyli się mieszkańcy wsi. W wyznaczonych dniach zwieźli na teren szkoły sporą ilość posegregowanych odpadów. Udało się zebrać 698 kg śmieci, co pozwoliło zarobić 97 zł.

Surowce kupiła współpracująca z nami już od lat firma MASK z Lublińca.

Znaleziono: 552 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Święto Pieczonego Ziemniaka 2012

_1-017.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik