AKTUALNOŚCI

18-12-2016 Świąteczny Sezam

Świąteczny Sezam, to wydarzenie, do którego społeczność szkolna przygotowuje się bardzo długo i starannie.  W piątkowy wieczór, 16 grudnia br. szkoła zatętniła życiem. Rodzice, babcie, dziadkowie, znajomi, mieszkańcy Kośmidrów, Koszwic, Łagiewnik Wielkich  licznie przybyli, by świętować wspólnie z nami. Głównym punktem programu było przedstawienie o polskich bożonarodzeniowych tradycjach, w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Młodzi aktorzy grali w sali wypełnionej po brzegi.

13-12-2016 Zapraszamy na Świąteczny Sezam

Już w najbliższy piątek 16 grudnia 2016r. o godz. 17.30

otwiera swoje podwoje ŚWIĄTECZNY SEZAM.

Zapraszamy rodziców, przyjaciół i sympatyków szkoły,
mieszkańców wsi  Kośmidry, Koszwice i Łagiewniki Wielkie.

W programie m. in. : występ uczniów, giełda rzeczy używanych, premiera szkolnego kalendarza na rok 2017, kawiarenka z pysznymi ciastami.


12-12-2016 Wizyta w teatrze i w banku

8 grudnia uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Domu Kultury w Lublińcu. Dzieci obejrzały tam przedstawienie teatralne pt. „Wilki i koźlęta” w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.  Spektakl powstał na podstawie popularnej i lubianej baśni braci Grimm, jednak fabuła mocno odbiegała od oryginału.
Ciekawa i zabawna aranżacja sprawiła, że  przedstawienie było bardzo atrakcyjne dla małych widzów. Dzieci były bardzo podekscytowane i z  zachwytem w oczach śledziły losy bohaterów spektaklu – mamy Wilczycy z wilczętami i mamy Kozicy z koźlętami.

07-12-2016 Odwiedziny Mikołaja

6 grudnia, jak co roku, odwiedził szkołę dostojny gość. Tym razem nie przybył saniami zaprzężonymi w renifery. Obstawę miał wyjątkową.

07-12-2016 Warsztaty edukacyjne "Odpadowe abecadło"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Odpadowe abecadło”, podczas których uczyli się jak prawidło segregować śmieci. Dowiedzieli się również dlaczego warto to robić. Pod koniec warsztatów pracownicy Urzędu Gminy wręczyli uczniom dyplomy za udział w konkursie plastycznym ogłoszonym w ramach kampanii edukacyjnej.

Znaleziono: 423 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wiosenna zbiórka makulatury – podsumowanie.

1.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak