AKTUALNOŚCI

13-01-2018 Zaproszenie na zabawę

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kośmidrach zaprasza na

 ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ

która odbędzie się  27.01.2018 r. o godz. 19.00

W REMIZIE STRAŻACKIEJ W ŁAGIEWNIKACH WIELKICH

   Zagra zespół KODERS.

Cena : 130 zł od pary

Oferujemy: kolację, kawę, herbatę, ciasto. Świetna zabawa gwarantowana!

Kontakt: 609 971 744 , 609 028 059

13-01-2018 Świąteczny wieczór

Wiele artystycznych wrażeń, miłe spotkania przy pysznym ciastku i kawie oraz udane zakupy, to tylko niektóre atrakcje świątecznego programu, na który zaprosiliśmy rodziców, mieszkańców i przyjaciół szkoły Inscenizację pt. „Wigilia w autobusie” przygotowali uczniowie klas starszych pod kierunkiem pani Małgorzaty Frankowskiej. Młodzi aktorzy zagrali w sali wypełnionej po brzegi. Widzowie mieli okazję do artystycznych wzruszeń i zadumy nad magią świąt. W świąteczny klimat wprowadziły piękne piosenki i tradycyjne kolędy. Życzenia gościom złożyli aktorzy i pani dyrektor Teresa Kopyto. Gościnnie wystąpiła Schola 4HIM z Łagiewnik Wielkich. 

13-01-2018 Sukces w XXIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową.

11 grudnia w Galerii pod Glinianym Aniołem odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników XXIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową oraz wręczenie nagród laureatom. Denis Pasoń z klasy I, zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej.  
Jury, w składzie w składzie: Monika Klimza-Gryc i Czesława Włuka nie miało łatwego zadania, by spośród ponad 1000 zgłoszonych prac wybrać te najlepsze. Tym bardziej cieszy nas i napawa dumą fakt, że wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły. W uroczystości wręczenia nagród Denis uczestniczył ze swoją mamą. Denisowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


13-01-2018 Warsztaty plastyczne dla najmłodszych

Z inicjatywy pani Eweliny Suchary, na początku grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla uczniów klas I-III. Zajęcia były zainspirowane zbliżającymi się świętami. Uczniowie dali się porwać świątecznym skojarzeniom i puścili wodze fantazji. W jednej pracy umiejętnie połączyli trzy techniki plastyczne: farby, pastele olejne i kolaż. A ich twórcze zmagania można było oglądać na wystawie powarsztatowej.

Każdy oglądający mógł poczuć klimat tych magicznych świąt; zapach choinki, radość z prezentów, unoszącą się melodię kolęd, skrzypiący pod nogami śnieg, którego w ostatnich latach brakuje w święta. 

13-01-2018 Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych.

12 grudnia uczniowie klasy II i III wzięli udział w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych, który odbył się na hali sportowej w Pawonkowie.

Znaleziono: 501 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Finał Wielkiej Ligi Czytelników

tn_img_20180524_221429_044.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak