AKTUALNOŚCI

04-04-2012 Wiosenna zbiórka surowców wtórnych

Do wiosennej akcji zbierania i segregowania surowców wtórnych włączyli się wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. W ciągu czterech dni klasy uzyskały imponujący wynik. Ponad 650 kg surowców typu: makulatura, szkło, butelki PET oraz puszki aluminiowe zostało zebrane, posegregowane i dostarczone do szkoły. Był to konkurs na najbardziej EKO-KLASĘ.

30-03-2012 MIEJSCA, KTÓRE LUBIĘ W SZKOLE

Klasa VI postanowiła wszystkich poinformować, jakie miejsca w swojej szkole lubi najbardziej. Zaplanowali więc i zorganizowali Szkole Podstawowej im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy sesję zdjęciową. Zapraszamy do obejrzenia efektów tego przedsięwzięcia.

30-03-2012 Szkolne eliminacje IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego

Dziś w naszej szkole odbyły się eliminacje do IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego. Udział wzięły uczennice z klas IV-VI.

28-03-2012 Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

W dniu 26 marca w Hali przy Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody mini piłki ręcznej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu. W zawodach wzięły udział trzy drużyny dziewcząt oraz cztery drużyny chłopców z rejonu tarnogórskiego i lublinieckiego. Nie zabrakło również naszych uczniów, których trenuje pan Adrian Sternik.

22-03-2012 Witamy wiosnę

Pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole wiosenny turniej klas pod hasłem „Żegnamy zimę, witamy wiosnę!” przygotowany przez członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody pod kierunkiem pani Brygidy Cziudai oraz kółko teatralne prowadzone przez p. Małgorzatę Frankowską.

Znaleziono: 620 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Zielona Szkoła - Solina

tn_dsc_0321.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik