AKTUALNOŚCI

03-03-2012 Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej

Szkoła Podstawowa w Kośmidrach była organizatorem Powiatowego Turnieju Piłki Ręcznej dla uczniów szkół podstawowych, który odbył się  2 marca w hali sportowej przy Gimnazjum w Pawonkowie.

27-02-2012 Eliminacje XXIV Regionalnego Konkursu Recytatorskiego

24 lutego 2012r. odbyły się szkolne eliminacje XXIV Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Sponsorem nagród była Szkolna Kasa Oszczędności. Spotkanie społeczności szkolnej na konkursie recytatorskim było kolejną okazją do promowania naszego bloga i działalności SKO.

23-01-2012 Bal karnawałowy

19 stycznia odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców. Wspólne tańce, zabawy, konkursy sprawiły, że czas płynął szybko i wszystkim dopisywał dobry humor.

19-01-2012 Sukces naszych sportowców

17 stycznia 2012r. na hali sportowej w Pawonkowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorem rozgrywek była Szkoła Podstawowa w Lisowicach. W turnieju wzięło udział 5 szkół. Nasi uczniowie okazali się najlepsi zarówno w konkursie drużynowym, jak również w klasyfikacji indywidualnej

23-12-2011 Jasełka Bożonarodzeniowe

21 grudnia odbyły się w naszej szkole "Jasełka". To jedno z ważniejszych wydarzeń roku szkolnego. Zaprosiliśmy na tę uroczystość rodziców, przyjaciół, znajomych, przedstawicieli władz samorządowych oraz mieszkańców wsi Kośmidry, Koszwic i Łagiewnik Wielkich.  I jak co roku chętnych do obejrzenia przedstawienia było tak wielu, że sala była wypełniona po brzegi widzami.

Znaleziono: 639 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Komers uczniów klasy VI

14.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik