AKTUALNOŚCI

13-01-2018 Warsztaty plastyczne dla najmłodszych

Z inicjatywy pani Eweliny Suchary, na początku grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla uczniów klas I-III. Zajęcia były zainspirowane zbliżającymi się świętami. Uczniowie dali się porwać świątecznym skojarzeniom i puścili wodze fantazji. W jednej pracy umiejętnie połączyli trzy techniki plastyczne: farby, pastele olejne i kolaż. A ich twórcze zmagania można było oglądać na wystawie powarsztatowej.

Każdy oglądający mógł poczuć klimat tych magicznych świąt; zapach choinki, radość z prezentów, unoszącą się melodię kolęd, skrzypiący pod nogami śnieg, którego w ostatnich latach brakuje w święta. 

13-01-2018 Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych.

12 grudnia uczniowie klasy II i III wzięli udział w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych, który odbył się na hali sportowej w Pawonkowie.

13-01-2018 Mikołajkowy wyjazd do teatru

5 grudnia, z przyjemnością i dużym zainteresowaniem uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami obejrzeli familijny spektakl pt. „Niebieski kot” w Teatrz Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie

13-01-2018 Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia odwiedził nas niezwykły gość. Dla każdego miał słodki upominek i dobre słowo.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup słodyczy.

13-01-2018 Szlachetna Paczka

Społeczność szkolna włączyła się do akcji Szlachetna Paczka zorganizowanej przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kośmidry. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły chętnie otwarli swoje serducha i dzielili się tym co mieli.
Zbieraliśmy artykuły żywnościowe o długim terminie ważności, słodycze oraz artykuły papiernicze i przybory szkolne.
Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i włączyli się do akcji. 

Znaleziono: 523 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Zbiórka makulatury

7.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak