AKTUALNOŚCI

12-04-2019 Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa. Podczas całego tygodnia z okazji tego niezwykłego święta w naszej szkole zaplanowano szereg wydarzeń, m.in.: wystawy prac plastycznych uczniów, prelekcje dla dzieci , których celem było podniesienie świadomości społecznej na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa. W tym dniu założyliśmy kolorowe skarpetki – dwie i obowiązkowo nie do pary! Tym drobnym gestem okazaliśmy swoją solidarność z osobami dotkniętymi trisomią chromosomu 21. Inicjatorką działań była pani pedagog – Aleksandra Graca.

12-04-2019 Turniej Młodych Talentów

Uczniowie klasy III 28 marca w Szkole Podstawowej im. św. Edyty Stein w Lublińcu wzięli udział w Powiatowym Turnieju Młodych Talentów dla trzecioklasistów pod honorowym patronatem Nadleśnictwa Lubliniec.
Dwuosobowe drużyny rywalizowały w kategoriach: Orły Wiedzy i Artyści Roku. Drużyna naszej szkoły w składzie Maja Mańka i Zuzia Wolka zajęła II miejsce w kategorii Orły Wiedzy. Serdecznie gratulujemy sukcesu.
Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek, a w naukowy świat fascynujących eksperymentów fizycznych wprowadziła uczestników turnieju nauczycielka fizyki, dr Aleksandra Wawroś.

12-04-2019 Show w wykonaniu Dariusza Kołodziejczyka

Rekordzista Polski w żonglerce piłką - Dariusz Kołodziejczyk - zaprezentował uczniom swoje umiejętności. 
Mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym show. Uczniowie z zapartym tchem patrzyli na to, co wyczynia z piłką ten 27-letni mieszkaniec Knurowa. Żonglowanie futbolówką to jego pasja. Potrafi utrzymywać piłkę w powietrzu przez wiele godzin. Podczas godzinnego pokazu, chętni uczniowie mogli spróbować swoich sił pod okiem mistrza.

11-04-2019 Global Money Week 2019

W dniach 25 – 31 marca 2019 r. po raz kolejny społeczność szkolna włączyła się  w obchody Światowego Tygodnia Pieniądza - Global Money Week 2019. W tym roku kampania przebiegała pod hasłem „Zdobywaj wiedzę. Oszczędzaj. Zarabiaj.” - Learn. Save. Earn. Z tej okazji zrealizowaliśmy wiele działań skierowanych zarówno indywidualnie do uczniów jak i do zespołów klasowych, a także rodziców i mieszkańców naszej miejscowości. Różnorodność zaproponowanych zadań pozwoliła każdemu znaleźć coś dla siebie, zgodnie ze swoimi zainteresowanymi i predyspozycjami.

11-04-2019 Dzień otwarty

Strona 2 z 110 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 110 następna >>
Znaleziono: 546 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej

mniej12.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik