AKTUALNOŚCI

13-03-2019 Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego 
(rok szkolny 2019/2020) 

https://womczest.edu.pl/wybieram-zawod/

Strona skierowana jest do uczniów planujących własną edukację w technikach i branżowych szkołach I stopnia oraz do rodziców wspierających ich w wyborze kierunku kształcenia.
Projekt został przygotowany przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie z inicjatywy i przy wsparciu Delegatury w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz we współpracy ze szkołami prowadzącymi kształcenie w zawodach.

13-03-2019 Zaproszenie na Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy dzieci przedszkolne razem z rodzicami
na Dzień Otwarty do Szkoły Podstawowej w Kośmidrach
21 marca br. początek godz. 17.00

Przyjdź. Zobacz. Weź udział w tym wydarzeniu.

To najlepszy sposób, aby poznać uczniów, nauczycieli i poczuć atmosferę naszej szkoły.

Zachęcamy najmłodszych do wzięcia udziału w dedykowanym dla nich konkursie plastycznym "Przyszła do nas wiosna". Na małych artystów czekają nagrodzy niespodzianki. Więcej informacji na plakacie. 

13-03-2019 #DzieńMatematyki

12 marca bchodziliśmy ogólnopolski #DzieńMatematyki .Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „matematyka dzika”. To były dwie godziny fajnej zabawy z matematyką - zdania, zagadki matematyczne i logiczne. Dołączyliśmy do tysięcy uczestników w całej Polsce, by bawić się matematyką. 

To największe i najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce organizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Doskonalenia i Rozwoju 4improve (patron merytoryczny e-math.pl) od 2014r

13-03-2019 Świętowaliśmy Dzień Kobiet

Uczniowie klasy II wystąpili w Gminnej Bibliotece w Kośmidrach. Z okazji Dnia Kobiet dla zaproszonych Pań przygotowali wierszyki, piosenki i laurki. Natomiast w szkole młodzi i trochę starsi przystojniacy nie zapomnieli o Paniach i swoich koleżankach. Były kwiaty, czekoladki i inne niespodzianki. Każda dziewczynka została obdarowana kwiatkiem. Były też słodycze i inne niespodzianki. Za okazane dowody sympatii wszystkim panom i chłopcom serdecznie dziękujemy.

13-03-2019

Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. 28 lutego odbył się w Lublińcu etap powiatowy konkursu. Czytelnicy naszej szkolnej biblioteki : Szymon Majdzik , Igor Urbańczyk i Tomasz Pietrucha zajęli I miejsce zdobywając 148 punktów na 150. Uzyskali w ten sposób awans do półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

Strona 4 z 110 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 110 następna >>
Znaleziono: 546 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Święto Pieczonego Ziemniaka 2012

_1-077.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik