AKTUALNOŚCI

13-03-2019 Dzień Bezpiecznego Internetu 2019

Aktywnie obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Odbyły się między innymi zajęcia z pedagogiem szkolnym we wszystkich klasach, warsztaty dla uczniów klas I - III w ramach programu SKO, pokaz filmów edukacyjnych.

13-03-2019 Bal karnawałowy

8 lutego odbył się bal karnawały dla uczniów. Ponad trzy godziny zabawy przy dobrej muzyce minęło jak kilka chwil. Tańce, zabwy, poczta waletynkowa - to tylko niektóre atrakcje, które czekały na uczestników zabawy. Dla strudzonych tańcem przygotowano poczęstunek i napoje.
Dziękujmy panu Kamilowi DJ BONEX za profesjonalną oprawę muzyczną, a Radzie Rodziców za pyszny poczęstunek.

Tak się bawią, tak się bawią Ko - śmi - dry!

13-03-2019 Wyniki XXXII edycji konkursu "MÓJ LAS"

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły znalazły się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu "MÓJ LAS”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Zarząd Główny w Warszawie oraz Liga Ochrony Przyrody Zarząd Główny w Warszawie.

14-01-2019 Eksperymenty chemiczne - Naukowa epidemia, czary mary i alchemia

9 stycznia gościliśmy w szkole przedstawiciela grupy Zelektryzowani z Lublina. Zaprosił on uczniów na niecodzienną lekcję pod hasłem: „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia”. Program obejmował liczne eksperymenty z zakresu fizyki i chemii, między innymi:
– wybuch wodoru zamkniętego w baloniku,
– podpalenie ławki i ręki oblanych butanem,
– wpływ helu na zmianę głosu,
– unoszenie piłki na strumieniu powietrza,
– tornado w butelce.
Każde z przeprowadzanych doświadczeń zostało w niezwykle przystępny sposób wytłumaczone. Ponadto „zelektryzowani” przedstawili zagrożenia dla ludzi i środowiska związane z ulatnianiem się gazów.

Uczniowie przekonali się, że nauka może być frajdą, a jej odkrywanie – dawać dużo satysfakcji.

14-01-2019 Jasełka

W świątecznym nastroju, przy dźwiękach popularnych kolęd spotkała się cała społeczność szkolna, rodzice oraz zaproszeni goście. Na piknie udekorowanej scenie wystapili uczniowie klas młodszych, którzy przygotowali tradycyjne Jasełka pt. "Droga do Betlejem". Uczniowie kółka teatralnego wystąpili w poruszającej inscenizacji "O ty, co najważniejsze". Po sporej dawce wrażeń estetycznych i artystycznych przyszła pora na doznania smakowe i rozmowy w kuluarach. Ciasto do kawiarenki nieodpłatnie przekazała Piekarnia Ciastkarnia "Łubowski" Magdalena i Janusz Chyra . Za pyszne ciasto serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy też wszystkim, którzy tego wieczoru zechcieli być razem z nami i ze swoimi pociechami. 

Strona 5 z 110 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 110 następna >>
Znaleziono: 546 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Imprezy czytelnicze promujące modę na czytanie

tn_20160509_120635.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik