AKTUALNOŚCI

05-02-2020 Świąteczny Wieczór Kolędowy

11-01-2020 Wielki bal ostatkowy

Rada Rodziców zaprasza miłośników tańca na bal ostatkowy

do sali przy remizie OSP  w Łagiewnikch Wielkich. 

22 lutego 2020  - zaczynamy o godz. 19.00

Do tańca zagra zespół FENIX.

Zapisy telefonicznie: 609028059 lub 889767474

Wspaniała zabawa za nieweilkie pieniądze gwarantowana.

Więcej szczegółów na plakcie.

16-12-2019 Mikołajki

Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na odwiedziny Mikołaja zasłużyły ...

 

Ten długo wyczekiwany gość miał dla wszystkich miłe słowo i słodki upominek. Dziękujemy Radzie Rodziców za wspracie Świętego Mikołaja w tym przedsięwzięciu. Wink

16-12-2019 Wizyta w teatrze

Klasy I-IV 3 grudnia podziwiały spektakl "W Dolinie Muminków" w Teatrze Dormana w Będzinie, a starsi uczniowie spędzili mikołajki w Teatrze Jana Kochanowskiego w Opolu, gdzie w doskonałych humorach odbyli pouczającą, pełną ciekawych postaci i dobrej muzyki "Podróż za jeden uśmiech". Nasi uczniowie każdego roku otrzymują teatralny upominek mikołajkowy.

  

Póki co skarg i zażaleń do Mikołaja nie było, wręcz przeciwnie - dzieci z teatru wracają zawsze uśmiechnięte i bogatsze o nowe doświadczenia. Możemy pochwalić uczestników tych wyjazdów za wysoką kulturę i umiejętność zachowania się w podróży i w placówkach kulturalnych. Wiemy, że część z nich na pewno wyrośnie na świadomych odbiorców sztuki.

(M. F.)

16-12-2019 Święto Pluszowego Misia

26 listopada czytelnicy Biblioteki Szkolnej przybyli do niej z ulubionymi misiami. Na początku bibliotekarka pani Anna Kopyto przypomniała historię pluszowego misia i zaprezentowała książki z różnymi misiami. Potem dzieci wysłuchały audiobooka „Kubuś i miodowe drzewo”. A następnie rozwiązywały zagadki i zadania dotyczące wysłuchanego utworu. W dalszej części spotkania dzieci przedstawiały swoje misie oraz wypożyczały do czytania książki o misiach, które je zaciekawiły. Uczniowie rysowali też portrety swoich misiów, które można oglądać na wystawce „Dzień pluszowego misia”. Dzień ten w naszej szkole od wielu lat dzieci bardzo lubią . 

(A.K.)

Strona 6 z 124 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 124 następna >>
Znaleziono: 620 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wiosenna zbiórka makulatury - podsumowanie

2.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik