AKTUALNOŚCI

14-01-2019 Gminny Konkurs Językowy "3 Stacje"

Podczas Gminnego Konkursu Językowego "3 Staje Językowe" w Lisowicach nasza szkołę reprezentowały uczennice klasy V - Natalia Koza i Martyna Dzięcioł. Konkurs dotyczył wiedzy na temat krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Dziewczęta zaprezentowały plakat  przedstawiający stolicę Szkocji – Edynburg oraz wykonały szkocki hymn „The flower of Scotland”, wzięły również udział w konkursie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. 
Nasz zespół zajął III miejsce. Dziewczynkom serdecznie gartulujemy.

14-01-2019 Odwiedził nas Mikołaj ;)

Jak co roku, 6 grudnia, odwiedził nas niezwykły gość. Z niecierpliwością wyglądany przez dzieci, zawitał do szkoły św. Mikołaj. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Na zakończenie Mikołaj rozdał uczniom słodkie upominki. 

14-01-2019 "Jak wygląda piekarz z bajki?" - sukces w konkursie plastycznym

7 grudnia w Piekarni Ciastkarni "Łubowski" przy ul. Stalmacha w Lublińcu odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci „Jak wygląda piekarz z bajki?”.
Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły – Magdalena Jara z klasy I. W nagrodę otrzymała dyplom, bon upominkowy oraz sesję zdjęciową. Madzi serdecznie gratulujemy sukcesu.
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

14-01-2019 Dzień Pluszowego Misia

28 listopada uczniowie klas młodszych razem ze swoimi ulubionymi misiami odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez bibliotekarkę - panią Annę Kopyto. Spotkanie odbyło się z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. 

02-01-2019 Zaproszenie na zabawę karnawałową

Rada Rodziców zaprasza na zabawę karnawałową, 

która odbędzie się

26 stycznia 2019r. w remizie w Łagiewnikach Wielkich.

Więcej szczegółow na plakacie.

SmileStrona 6 z 109 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 109 następna >>
Znaleziono: 545 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Gminny Turniej Gier i Zabaw Sportowych

tn_dscn7839.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik