AKTUALNOŚCI

20-12-2013 Świąteczny Sezam 2013

18 grudnia o godzinie 17. 00 po raz kolejny otwarł swoje podwoje Świąteczny Sezam. W programie znalazło się coś dla ducha i coś dla ciała. Tradycyjnie już przygotowaliśmy świąteczny program artystyczny, a także kiermasz ozdób świątecznych, giełdę rzeczy używanych oraz kawiarenkę.

18-12-2013 III miejsce w wokalnym konkursie językowym

4 grudnia 2013r. w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Lublińcu odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki w Językach Obcych „Śpiew łączy Europę”, zorganizowany dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Reprezentantki naszej szkoły zajęły III miejsce.

10-12-2013 Laureat XX Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

9 grudnia w Galerii pod Glinianym Aniołem, która znajduje się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, odbyło się wręczenie nagród w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Uczeń naszej szkoły, Cezary Kaczmarczyk zdobył I miejsce w kategorii klas IV-VI.

10-12-2013 Warsztaty "Wycinanki"

W sobotę 30 listopada w Szkole Podstawowej im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach odbyły się warsztaty plastyczne z wycinanki. Zajęcia prowadziła Pani Teresa Wit, artystka z Pawonkowa, autorka dwóch książek poświęconych tej technice, a także „Najweselszego roku”.

Warsztaty skierowane były zarówno do uczniów naszej szkoły, jak i nauczycieli Gminy Pawonków, którzy chcieliby wykorzystać ciekawe techniki i pomysły w swojej pracy zawodowej i nie tylko.

09-12-2013 Mikołajki w teatrze i w szkole

W tym roku św. Mikołaj uszczęśliwił naszych uczniów dwukrotnie. 4 grudnia spotkał się z nimi w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu, a 6 grudnia zostawił dla nich słodkie podarki w szkole.

Znaleziono: 484 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: XII Rajd Rowerowy Szlakiem Bocianiego Gniazda po Gminie Pawonków

3aa.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak