AKTUALNOŚCI

25-04-2014 Sukces w XIV Konkursie Regionalnym Poezji, Gwary i Piosenki Śląskiej ?Lubi mi się tu? mieszkać?

24 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublińcu odbył się XIV Konkurs Regionalny Poezji, Gwary i Piosenki Śląskiej „Lubi mi się tu… mieszkać”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VI - Natalia Byczek, Katarzyna Juszyczyszyn, Kamila Skubała, Wiktoria Thomann. Z radością informujemy, że zwyciężyły w kategorii "Mówienie gwarą"

16-04-2014 Babeczki jemy, zdrowie koteczki ratujemy.

Dziś, 16 kwietnia 2014r., Szkołę Podstawową w Kośmidrach odwiedził niezwykły gość. Jednym z członków szkolnej społeczności na kilka chwil stała się podopieczna Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Kotom w Lublińcu "Felis", urocza kotka  - Rysia. Puchata, przemiła istotka szukała wsparcia u uczniów. Dzieciaki nie zawiodły zwierzaka w potrzebie, pokazały, że mają ogromne serca na właściwych miejscach.

06-04-2014 Wycieczka do Wieliczki i Krakowa

W dniach 3-4 kwietnia 2014 roku uczniowie naszej szkoły przebywali na wycieczce w Wieliczce i Krakowie.

Pobyt w zabytkowej kopalni soli rozpoczęli od zjazdu windami górniczymi na poziom 130 metrów pod ziemię. Następnie z  bagażami dotarli do miejsca noclegowego - Komory Słowackiego. Tam mogli zostawić swój bagaż i ponownie windami górniczymi, tym razem jadąc w górę udali się wraz z przewodnikami na zwiedzanie Trasy Turystycznej

01-04-2014 Dzisiaj wielki dzień

To wcale nie jest prima aprylisowy żart!

Nasza klasa VI,

podobnie jak wszyscy szóstoklasiści w całej Polsce,

pisze dzisiaj Sprawdzian.

Natalia, Rafał, Kasia, Cezary, Andżelika, Daniel, Krzysiu, Weronika, Mateusz, Daria, Kamila, Mateusz, Błażej, Patryk, Wiktoria

Życzymy Wam powodzenia!

Dacie radę!

29-03-2014 Konkurs "Nasza Jura"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Regionalnym Konkursie przyrodniczo  - plastycznym  „Nasza Jura - Rośliny naszych okolic”.

Miło nam donieść, że spośród 132 prac, które wpłynęły na konkurs doceniona została praca naszej uczennicy.  Martyna Piechota z klasy II namalowała parzydło leśne, za które otrzymała wyróżnienie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 27 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Częstochowie.

Organizatorem konkursu był Zarząd Okręgu LOP w Częstochowie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochowie.

Znaleziono: 501 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Bank, matematyka i Ty

tn_dscn6619.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak