AKTUALNOŚCI

15-04-2013 Poznajemy Warszawę ? stolicę Polski

W dniach 10 - 12 kwietnia 2013 roku uczniowie klas IV – VI przebywali w Warszawie. Podczas pobytu mieli okazję poznać ważniejsze zabytki stolicy.

28-03-2013 ŻYCZENIA WIELKANOCNE

24-03-2013 Witamy wiosnę!

20 marca w naszej szole witaliśmy wiosnę. Spotkanie rozpoczęło się od występu młodych aktorów. Uczniowie klasy III pod okiem pani Wandy Król przygotowali przedsawienie o zwiastunach nadchodzącej wiosny. Na scenie pojawiły się smutne bałwanki i zima, pierwsze kwiaty wiosenne oraz bocian i inne ptaki, które mimo śniegu i deszczu są zwiastunami tej pięknej pory roku. Nie zabrakło również marzanny, która w swojej obronie zabrała głos.

22-03-2013 Wiosenna zbiórka surowców wtórnych

W dniach 21-22 marca 2013 odbyła się kolejna już zbiórka surowców wtórnych zorganizowana przez naszą szkołę. W zbieraniu i segregowaniu odpadów wzięli udział nie tylko uczniowie. Do akcji włączyli się również mieszkańcy wsi.

Wspólnymi siłami zebralismy prawie tonę śmieci!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i dostarczyli do szkoły posegregowane i związane surowce.

28-02-2013 Wielka zbiórka płyt CD i DVD

Dołaczyliśmy do Klubu Obrońców Planety. Zbieramy wszystkie niepotrzebne płyty CD, VCD i DVD bez względu na zawartość. Mogą to być płyty z muzyką, grami, filmami, programami komputerowymi, plikami zapisanymi w nagrywarce swojego komputera. Ważne, aby płyta, którą miałeś wyrzucić do śmietnika trafiła do specjalnego pudełka w szkole. Im więcej płyt zbierzemy tym nasza planeta będzie mniej zaśmiecona. O szczegółach mozna przeczytać na plakatach oraz na stronie akcji http://www.klubobroncowplanety.pl/index.php?r=

Sporo informacji można zanleźć też na naszym szkolnym blogu http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-kosmidry/wielka-zbiorka-plyt-cd-i-dvd .  Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i głosowania.

Znaleziono: 452 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Bank, matematyka i Ty - edycja 2016

tn_dsc_02.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak