AKTUALNOŚCI

29-07-2013 Głosowanie w Konkursie dla SKO 2012/2013 rozpoczęte!


Zagłosuj w Konkursie dla SKO - etap krajowy!

Już dziś zdecyduj, czy nasza szkoła wygra 10 tys. złotych!

To od Ciebie zależy, kto zdobędzie Nagrodę Internautów.


W tegorocznej edycji Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności na szczeblu krajowym w rywalizacji zmierzy się 11 najlepszych szkół podstawowych z całej Polski. Wśród nich jest praca konkursowa naszej szkoły.

W organizowanym od niemal 50 lat konkursie co roku bierze udział kilkaset szkół z całej Polski. Tradycyjnie kolejne edycje odbywają się na szczeblu regionalnym oraz krajowym. Konkurs ma na celu wyróżnienie placówek wychowawczych, które w programie SKO wykazały się największą aktywnością i pomysłowością. Zwycięskie szkoły z Etapu Regionalnego stają w szranki o najwyższą nagrodę tegorocznej edycji Konkursu. Swoje osiągnięcia prezentują na stronie www.sko.edu.pl/konkurs .

27-06-2013 Najaktywniej czytający Trzecioklasista

25 czerwca 2013 roku w Bibliotece Szkoły Podstawowej w Kośmidrach odbyło się wręczenie nagrody Mateuszowi Paruzel z klasy III za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Najaktywniej czytający Trzecioklasista". Mateusz wypożyczył i przeczytał imponującą liczbę 97 książek. Nagrodę wręczyła mu Pani Małgorzata Goida, która reprezentowała Bibliotekę Pedagogiczną RODN "WOM" w Częstochowie, filię w Lublińcu w obecności Dyrektor Pani Teresy Kopyto, Bibliotekarki Pani Anny Kopyto, Wychowawczyni Pani Wandy Król oraz koleżanek i kolegów. Konkurs miał na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci.

24-06-2013 Zielona Szkoła 2013

Uczniowie naszej szkoły przebywali 7 dni nad morzem w Kołobrzegu. Pogoda dopisała więc świetnie odpoczęliśmy, ale też dużo nauczyliśmy się .Każdego dnia przeżywaliśmy nowe przygody. Zwiedziliśmy port rybacki, port jachtowy, płynęliśmy statkiem „Piratem”, byliśmy na latarni, spacerowaliśmy po molo oraz falochronie.

22-06-2013 Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2013/2014

W zakładce Informacje dostępny jest szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2013/2014.

22-06-2013 Przedszkolaki odwiedziły szkołę

W piątek nasza szkoła gościła dzieci z Przedszkola w Kośmidrach i Przedszkola w Łagiewnikach Wielkich. Spotkanie dla przedszkolaków i ich rodziców przygotowaliśmy głównie z myślą o przyszłych pierwszoklasistach. W krótkim programie artystycznym chcieliśmy pokazać, że szkoła to nie tylko żmudna nauka czytania, pisania i liczenia, ale także miejsce zabawy, a przede wszystkim przestrzeń do rozwijania swoich talentów. I tak właśnie jest nasza szkoła!

Znaleziono: 501 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Konkurs plastyczny "Pomniki przyrody w Polsce"

_dscn1916.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak