AKTUALNOŚCI

14-06-2013 Wycieczka do Krakowa

12 czerwca uczniowie klasy I i II wraz z wychowawcami i Rodzicami udali się na wycieczkę do Krakowa. Wizytę w tym historycznym mieście rozpoczęliśmy od Wawelskiego Wzgórza. Razem z przewodnikiem zwiedziliśmy Katedrę Królewską z Wieżą Zygmuntowską i kryptami, w których znajdują się groby królów i narodowych bohaterów. Podziwialiśmy także arkadowy dziedziniec Zamku Królewskiego.

Ze Wzgórza Wawelskiego na bulwary wiślane zeszliśmy prastarą jaskinią, czyli słynną Smoczą Jamą. Tam przywitaliśmy się z Wawelskim Smokiem.

10-06-2013 Wzór wniosku o dofinansowanie zakupu podręczników

W zakładce "DOKUMENTY" pojawił się Wniosek o dofinansowanie zakupu podręczników w roku szkolnym 2013/2014 - druk nr 1 - możga go pobrać również tutaj

06-06-2013 "Mam Talent 2013"

Już po raz piąty Szkoła Podstawowa w Kośmidrach gościła w swoich progach utalentowanych uczniów z powiatu lublinieckiego. 5 czerwca 2013r. uczestnicy V REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „MAM TALENT” zaprezentowali się w trzech kategoriach: konkurs teatralny, konkurs talentów wszelakich, konkurs piosenki.

Imprezie towarzyszyła wystawa prac nagrodzonych w  konkursie plastycznym. Zadaniem uczestników była dowolna interpretacja tematu „Świat malowany dźwiękiem”. W przerwach między konkursami na uczestników czekał słodki poczęstunek.

31-05-2013 Sukces Dominiki Psyk w rejonowym konkursie z języka niemieckiego

24 maja 2013r. w Brudzowicach/ k. Siewierza odbył się I rejonowy konkurs z języka niemieckiego dla klas IV szkół podstawowych „Budujemy solidne fundamenty”. Konkurs ma na celu propagowanie znajomości języka niemieckiego i motywowanie do nauki języków obcych w celu zdobywania nowego narzędzia do pozyskiwania wiedzy, poznawania świata i nawiązywania kontaktów z młodzieżą krajów niemieckojęzycznych.

31-05-2013 IX Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych

29 maja 20013 r. w Szkole Podstawowej w Kośmidrach odbył się  IX GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY, który organizowany jest z inicjatywy nauczycieli nauczania zintegrowanego naszej szkoły.  Ta cykliczna impreza wpisała się już na stałe w kalendarz gminnych konkursów. Wyłonieni w szkolnych eliminacjach reprezentanci szkół podstawowych naszej Gminy, czyli SP w Łagiewnikach Małych, SP w Gwoździanach, SP w Pawonkowie, SP w Lisowicach i SP w Kośmidrach walczyli o tytuł MISTRZA ORTOGRAFII GMINY PAWONKÓW.

Znaleziono: 504 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Pasowanie na czytelnika

tn_dsc09952.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak