AKTUALNOŚCI

08-02-2013 Karnawałowy bal przebierańców

Jedyna okazja w roku szkolnym, by wcielić się w kogoś innego, sprawiła, że w naszej szkole pojawiła się plejada postaci baśniowych, filmowych, świata mody, przyrody i fantastyki.

23-01-2013 Wyniki konkursu "MÓJ LAS"

Uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród laureatów regionalnego etapu konkursu "MÓJ LAS", którego oraganizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Zarząd Główny w Warszawie oraz Liga Ochrony Przyrody Zarząd Główny w Warszawie.

Zadaniem uczestników XXVI edycji konkursu w roku szkolnym 2012 / 2013 było przygotowanie w zespołach 2-osobowych pracy konkursowej na temat:

1.  CZY MOGĘ POWIEDZIEĆ O SOBIE - JESTEM PRZYJACIELEM LASU
   - temat dla I kategorii wiekowej.

2.  JAK REALIZUJESZ HASŁO 'CZYSTY LAS"
   - temat dla II kategorii wiekowej.

23-12-2012 Wizyta w teatrze

W czwartek, 20 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami pojechali do Olesna na spektakl teatralny. W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie z wielkim zainteresowaniem i podziwem dla talentu aktorów obejrzeliśmy premierę spektaklu muzycznego Dziewczynka z zapałkami na motywach baśni Hansa Christiana Andersena.

18-12-2012 ŚWIĄTECZNY SEZAM

Dnia 14 grudnia, w samym środku gorącego okresu przedświątecznego, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kośmidrach przygotowali już trzeci Świąteczny Sezam.

13-12-2012 III miejsce w konkursie na kartkę bożonarodzeniową

III miejsce w konkursie na kartkę bożonarodzeniową zajęła uczennica klasy IV Wiktoria Grzesiak. Gratulujemy!


Znaleziono: 484 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Zielona szkoła - Kołobrzeg 2015

tn_dsc08864.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak