AKTUALNOŚCI

22-04-2013 Sukces naszych uczniów w VI Regionalnym Konkursie Przyrodniczo ? Plastycznym

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły w VI Regionalnym Konkursie Przyrodniczo – Plastycznym na znaczek pocztowy pod tytułem „A jak będę duży to …”. Organizatorem konkursu był Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Częstochowie oraz Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie. Honorowy patronat nad konkursem objęły Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Delegatura w Częstochowie.

15-04-2013 Poznajemy Warszawę ? stolicę Polski

W dniach 10 - 12 kwietnia 2013 roku uczniowie klas IV – VI przebywali w Warszawie. Podczas pobytu mieli okazję poznać ważniejsze zabytki stolicy.

28-03-2013 ŻYCZENIA WIELKANOCNE

24-03-2013 Witamy wiosnę!

20 marca w naszej szole witaliśmy wiosnę. Spotkanie rozpoczęło się od występu młodych aktorów. Uczniowie klasy III pod okiem pani Wandy Król przygotowali przedsawienie o zwiastunach nadchodzącej wiosny. Na scenie pojawiły się smutne bałwanki i zima, pierwsze kwiaty wiosenne oraz bocian i inne ptaki, które mimo śniegu i deszczu są zwiastunami tej pięknej pory roku. Nie zabrakło również marzanny, która w swojej obronie zabrała głos.

22-03-2013 Wiosenna zbiórka surowców wtórnych

W dniach 21-22 marca 2013 odbyła się kolejna już zbiórka surowców wtórnych zorganizowana przez naszą szkołę. W zbieraniu i segregowaniu odpadów wzięli udział nie tylko uczniowie. Do akcji włączyli się również mieszkańcy wsi.

Wspólnymi siłami zebralismy prawie tonę śmieci!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i dostarczyli do szkoły posegregowane i związane surowce.

Znaleziono: 523 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Pożegnanie klasy VI

tn_dsc_7624.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak