AKTUALNOŚCI

27-06-2013 Najaktywniej czytający Trzecioklasista

25 czerwca 2013 roku w Bibliotece Szkoły Podstawowej w Kośmidrach odbyło się wręczenie nagrody Mateuszowi Paruzel z klasy III za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Najaktywniej czytający Trzecioklasista". Mateusz wypożyczył i przeczytał imponującą liczbę 97 książek. Nagrodę wręczyła mu Pani Małgorzata Goida, która reprezentowała Bibliotekę Pedagogiczną RODN "WOM" w Częstochowie, filię w Lublińcu w obecności Dyrektor Pani Teresy Kopyto, Bibliotekarki Pani Anny Kopyto, Wychowawczyni Pani Wandy Król oraz koleżanek i kolegów. Konkurs miał na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci.

24-06-2013 Zielona Szkoła 2013

Uczniowie naszej szkoły przebywali 7 dni nad morzem w Kołobrzegu. Pogoda dopisała więc świetnie odpoczęliśmy, ale też dużo nauczyliśmy się .Każdego dnia przeżywaliśmy nowe przygody. Zwiedziliśmy port rybacki, port jachtowy, płynęliśmy statkiem „Piratem”, byliśmy na latarni, spacerowaliśmy po molo oraz falochronie.

22-06-2013 Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2013/2014

W zakładce Informacje dostępny jest szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2013/2014.

22-06-2013 Przedszkolaki odwiedziły szkołę

W piątek nasza szkoła gościła dzieci z Przedszkola w Kośmidrach i Przedszkola w Łagiewnikach Wielkich. Spotkanie dla przedszkolaków i ich rodziców przygotowaliśmy głównie z myślą o przyszłych pierwszoklasistach. W krótkim programie artystycznym chcieliśmy pokazać, że szkoła to nie tylko żmudna nauka czytania, pisania i liczenia, ale także miejsce zabawy, a przede wszystkim przestrzeń do rozwijania swoich talentów. I tak właśnie jest nasza szkoła!

22-06-2013 Literacki sukces Katarzyny Juszczyszyn

Z wielką radością informujemy, że Katarzyna Juszczyszyn, uczennica klasy V, została laureatką  XX Tarnogórskiego Konkursu Poetyckiego im. ks. Jana Twardowskiego. 

W konkursie wzięło udział ponad 250 młodych twórców z całej Polski. Każdy uczestnik musiał napisać trzy utwory. Najlepsze prace, nagrodzone i wyróżnione przez jury zostały opublikowane w formie tomiku poezji. Wśród najlepszych znalazł się wiersz Kasi.

Znaleziono: 545 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Witamy wiosnę 2017 w naszej miejscowości

13.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik