AKTUALNOŚCI

28-02-2013 Wielka zbiórka płyt CD i DVD

Dołaczyliśmy do Klubu Obrońców Planety. Zbieramy wszystkie niepotrzebne płyty CD, VCD i DVD bez względu na zawartość. Mogą to być płyty z muzyką, grami, filmami, programami komputerowymi, plikami zapisanymi w nagrywarce swojego komputera. Ważne, aby płyta, którą miałeś wyrzucić do śmietnika trafiła do specjalnego pudełka w szkole. Im więcej płyt zbierzemy tym nasza planeta będzie mniej zaśmiecona. O szczegółach mozna przeczytać na plakatach oraz na stronie akcji http://www.klubobroncowplanety.pl/index.php?r=

Sporo informacji można zanleźć też na naszym szkolnym blogu http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-kosmidry/wielka-zbiorka-plyt-cd-i-dvd .  Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i głosowania.

28-02-2013 Konkurs "Mój las" - wręczenie nagród

28 lutego 2013 roku w Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Częstochowie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie „Mój las”. Ośmioro uczniów naszej szkoły znalazło się wśród laureatów tego konkursu. Uczniowie byli obecni na uroczystości wraz z opiekunem LOP panią Brygidą Cziudai.

28-02-2013 Szkolne i gminne eliminacje konkursu recytatorskiego

Szkolne eliminacje XXV Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” odbyły się 26 lutego 2013r. Na scenie wystąpiło 21 młodych recytatorów, którzy zaprezentowali utwory polskich poetów oraz fragmenty prozy.

Konkurs ma na celu rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.

12-02-2013 Apel z okazji 85-lecia LOP

7 lutego 2013 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji 85 rocznicy działania Ligi Ochrony Przyrody w Polsce. Liga jest najstarszą w Polsce organizacją, która zajmuje się ochroną przyrody. Powstała 9 stycznia 1928 roku. Godłem jest żubr z nazwą organizacji. Celem jest społeczne działanie na rzecz środowiska przyrodniczego.

W naszej szkole Szkolne Koło LOP działa od 1999 roku.

08-02-2013 Karnawałowy bal przebierańców

Jedyna okazja w roku szkolnym, by wcielić się w kogoś innego, sprawiła, że w naszej szkole pojawiła się plejada postaci baśniowych, filmowych, świata mody, przyrody i fantastyki.

Znaleziono: 523 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Światowy Dzień Pluszowego Misia

tn_dsc_1256.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak