AKTUALNOŚCI

16-04-2012 Kolejny sukces piłkarek ręcznych

Uczennice naszej szkoły, występujące w drużynie piłki ręcznej ASPR Pawonków – Zawadzkie, zdobyły srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Kategorii Dzieci - Dziewcząt. Dzięki drugiemu miejscu nasze uczennice wraz z koleżankami z drużyny wystąpią w Finale Pucharu Polski Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

04-04-2012 Wiosenna zbiórka surowców wtórnych

Do wiosennej akcji zbierania i segregowania surowców wtórnych włączyli się wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. W ciągu czterech dni klasy uzyskały imponujący wynik. Ponad 650 kg surowców typu: makulatura, szkło, butelki PET oraz puszki aluminiowe zostało zebrane, posegregowane i dostarczone do szkoły. Był to konkurs na najbardziej EKO-KLASĘ.

30-03-2012 MIEJSCA, KTÓRE LUBIĘ W SZKOLE

Klasa VI postanowiła wszystkich poinformować, jakie miejsca w swojej szkole lubi najbardziej. Zaplanowali więc i zorganizowali Szkole Podstawowej im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy sesję zdjęciową. Zapraszamy do obejrzenia efektów tego przedsięwzięcia.

30-03-2012 Szkolne eliminacje IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego

Dziś w naszej szkole odbyły się eliminacje do IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego. Udział wzięły uczennice z klas IV-VI.

28-03-2012 Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

W dniu 26 marca w Hali przy Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody mini piłki ręcznej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu. W zawodach wzięły udział trzy drużyny dziewcząt oraz cztery drużyny chłopców z rejonu tarnogórskiego i lublinieckiego. Nie zabrakło również naszych uczniów, których trenuje pan Adrian Sternik.

Znaleziono: 501 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: XIV Rajd Rowerowy Szlakiem Gniazd Bocianich Gminy Pawonków

5.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak