AKTUALNOŚCI

13-12-2012 III miejsce w konkursie na kartkę bożonarodzeniową

III miejsce w konkursie na kartkę bożonarodzeniową zajęła uczennica klasy IV Wiktoria Grzesiak. Gratulujemy!


06-12-2012 Mikolaj w naszej szkole

Dzisiaj naszych uczniów odwiedził Mikołaj. Zapraszamy do oglądania zdjęć

01-12-2012 Konkurs ?Mój las?

Szesnastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXVI edycji konkursu dla młodzieży szkolnej pod hasłem MÓJ LAS  edycja 2012/2013. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Zarząd Główny w Warszawie oraz Liga Ochrony Przyrody Zarząd Główny w Warszawie.

01-12-2012 Dyskoteka andrzejkowa

Stało się już tradycją, że z okazji andrzejek, w ostatnim tygodniu listopada, odbyła się dyskoteka dla wszystkich uczniów naszej szkoły zorganizowana przez SK LOP „Kajtek” oraz Samorząd Uczniowski.

29-11-2012 Światowy Dzień Pluszowego Misia

22 listopada 2012r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej odbyła się impreza czytelnicza dla klasy I i II, przygotowana przez  panią bibliotekarkę Annę Kopyto. Dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które tego dnia były biletem wstępu na imprezę. Podczas spotkania uczniowie opowiadali o swoich misiach, a pani Anna Kopyto opowiedziała dzieciom historię pluszowego misia oraz pokazała najciekawsze książki, których bohaterami są niedźwiadki. Książki te można było oglądać na wystawie zorganizowanej w bibliotece.

Znaleziono: 545 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Światowy Dzień Pluszowego Misia

_dscf1073.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik