AKTUALNOŚCI

14-11-2012 Święto Niepodległości

Dnia 12 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Wspaniałe patriotyczne przedstawienie przygotowali uczniowie klasy III.

13-11-2012 Bruksela- stolica Belgii i Unii Europejskiej

9 listopada 2012 odbyło  się w naszej szkole spotkanie Szkolnego Klubu Europejskiego dla klas IV- VI na temat:  „Bruksela- stolica Belgii i  Unii Europejskiej’’ przygotowane przez opiekuna Annę Kopyto.

05-11-2012 Zbiórka surowców wtórnych

W dniach 8 - 9 listopada 2012r. odbyła się zbiórka surowców wtórnych. Zbieraliśmy:

  • makulaturę,
  • szkło,
  • butelki plastikowe PET
  • opakowania po chemii domowej.

Tym razem oprócz społeczności szkolnej do akcji włączyli się mieszkańcy wsi. W wyznaczonych dniach zwieźli na teren szkoły sporą ilość posegregowanych odpadów. Udało się zebrać 698 kg śmieci, co pozwoliło zarobić 97 zł.

Surowce kupiła współpracująca z nami już od lat firma MASK z Lublińca.

02-11-2012 Monitoring na terenie szkoły

24 października około godziny 16:00 został uruchomiony monitoring na terenie naszej szkoły. W chwili obecnej zainstalowane są dwie kamery na ścianach budynku, które swoim zasięgiem obejmują wejście na teren szkoły, plac oraz boisko. Obraz z kamer zapisywany jest do rejestratora, który pozwala na odtworzenie zapisanych danych w dowolnym momencie. Instalacja monitoringu ma na celu podniesienie bezpieczeństwa oraz ograniczenie wandalizmu.

01-11-2012 Finał powiatowego konkursu plastycznego

30 października w ramach obchodów Światowego Dnia Oszczędzania odbył się w naszej szkole finał powiatowego konkursu plastycznego „Drzewo”. Konkurs zorganizowała Szkolna Kasa Oszczędności (SKO) i Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody (LOP). Uczniowie klasy II przygotowali z tej okazji specjalny program, w którym zachęcali do oszczędzania oraz reklamowali nasze szkolne SKO. Oprócz całej społeczności szkolnej w uroczystości wzięli udział zaproszeni goście z innych szkół - laureaci konkursu oraz przedstawiciele sponsorów.

Znaleziono: 545 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: STOP Używkom

mniej2.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik