Aktualności

27-11-2016 Andrzejkowa dyskoteka SK LOP ?Kajtek?

23 listopada 2016 roku w myśl przysłowia „Na Świętego Andrzeja - dziewkom z wróżby nadzieja”  uczniowie naszej szkoły bawili się na tradycyjnej dyskotece andrzejkowej, której organizatorem było SK LOP „Kajtek”. Uczestnicy zabawy bawili się pod opieką Wandy Król, Agnieszki Latosi, Reginy Paruzel oraz Brygidy Cziudai.

Jak wiadomo „Święta Katarzyna adwent rozpoczyna” więc wszyscy ochoczo bawili się przy dźwiękach muzyki, którą serwowała uczennica klasy VI Emilia Swoboda.

Dyskoteka andrzejkowa nie mogła odbyć się bez wróżb i przepowiedni, które bardzo mocno ekscytowały uczestników. Uczennice z klasy V i VI zadbały o to by tradycyjnie odbyła się wróżba z obrączką, różańcem i pieniążkiem. Dużym zainteresowaniem cieszyła się przepowiednia dotycząca przyszłego zawodu czy najbliższej przyszłości. Emocje były ogromne więc zabawa murowana. Od pierwszych dźwięków na parkiecie było tłoczno. Uczniowie bawili się w parach, kółeczkach i innych kombinacjach. Było głośno i radośnie więc czas upłynął bardzo szybko.

Przerwy w zabawie można było wykorzystać na zakup napoju lub czegoś słodkiego. Dochód z dyskoteki zasilił fundusz Zarządu Okręgu LOP w Częstochowie.   

Galeria: Andrzejkowa dyskoteka SK LOP ?Kajtek?

7.jpg
2.jpg
14.jpg
12.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Data: 2018-06-22
Rada Rodziców przypomina o nieobowiązkowej składce na rok szkolny 2017/18

Losowa galeria: Zbiórka makulatury ? podsumowanie.

3.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak