Aktualności

13-03-2017 V Regionalny konkurs wiedzy bankowej "Bank, matematyka i Ty"

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach oraz Oddział 1 Banku PKO BP w Lublińcu zapraszają do udziału w V edycji Regionalnego konkursu wiedzy bankowej „Bank, matematyka i Ty”.

Adresatami konkursu są uczniowie klas V – VI szkół podstawowych powiatu lublinieckiego oraz szkół podstawowych regionu. Szkołę reprezentuje 3 – osobowa drużyna.

Konkurs odbędzie się 25 kwietnia 2017r.w godz. 9.00 - 12.00 w Szkole Podstawowej w Kośmidrach. Zgłoszenie do konkursu można nadsyłać do 19 kwietnia 2017r. na adres skokosmidry@gmail.com lub dostarczyć osobiście.

REGULAMIN 2017                               KARTA ZGŁOSZENIA 2017                               PLAKAT

Zawodnicy będą rozwiązywać zadania związane z obliczeniami procentowymi(odsetki, rabaty itp.). Będą też musieli wykazać się znajomością podstawowych pojęć z dziedziny ekonomii, historii pieniądza i działalności Szkolnych Kas Oszczędności.

W ramach przygotowań do konkursu od początku kwietnia na blogu SKO Kośmidry http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-kosmidry będą pojawiały się „Zadania do trenowania” . Zapraszamy do śledzenia wpisów na blogu i trenowania razem z nami.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do nauczycieli matematyki i opiekunów SKO o zainteresowanie uczniów konkursem i zachęcenie do udziału.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Galeria: Zaproszenie do konkursu

tn_plakat_2017.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Data: 2018-06-22
Rada Rodziców przypomina o nieobowiązkowej składce na rok szkolny 2017/18

Losowa galeria: Dzień Czytelnika

3.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak