Aktualności

29-11-2018 Dyskoteka andrzejkowa SK LOP „Kajtek”

28 listopada 2018 roku w myśl przysłowia „Na Świętego Andrzeja - dziewkom z wróżby nadzieja” uczniowie naszej szkoły bawili się na tradycyjnej dyskotece andrzejkowej, której organizatorem było SK LOP „Kajtek”.

Jak wiadomo „Święta Katarzyna adwent rozpoczyna” więc wszyscy ochoczo bawili się przy dźwiękach muzyki. Doskonałą oprawę muzyczną, światła a nawet parę wodną zapewnił uczniom JD pan Kamil Bonk.

Dyskoteka andrzejkowa nie mogła odbyć się bez wróżb i przepowiedni, które bardzo mocno ekscytowały uczestników. Uczennice z klasy VII zadbały o to by odbyły się wróżby dotyczące przyszłego zawodu czy najbliższej przyszłości. Emocje były ogromne więc zabawa murowana. Od pierwszych dźwięków na parkiecie było tłoczno. Uczniowie bawili się w parach, kółeczkach i innych kombinacjach. Było głośno i radośnie więc czas upłynął bardzo szybko.

Przerwy w zabawie można było wykorzystać na zakup napoju lub czegoś słodkiego. Dochód z dyskoteki zasilił fundusz Zarządu Okręgu LOP w Częstochowie. Podczas dyskoteki legitymacje członkowskie otrzymali również nowi członkowie SK LOP „Kajtek”.  

Panu Kamilowi serdecznie dziękujemy za poświęcony naszym dzieciom czas i profesjonalną zabawę.

Galeria: Dyskoteka andrzejkowa SK LOP „Kajtek”

7.jpg
8.jpg
5.jpg
6.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: "Mam Talent 2013"

tn_talent-218.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik