Aktualności

20-11-2019 Wielki sukces Weroniki Skubały

Weronika Skubała – uczennica klasy VIII zajęła I miejsce w I Konkursie Historycznym w 80 rocznicę II Wojny Światowej „Łączymy pokolenia. Kultywujemy tradycję”.

Organizatorem konkursy była Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu oraz Fundacja „Wspieram cicho i skutecznie” z Lublińca . W konkursie przeznaczonym dla uczniów klas VII i VIII wzięło udział 10 szkół powiatu lublinieckiego. W naszej szkole test napisało 13 uczniów. Najlepszym wynikiem oprócz Weroniki mogły pochwalić się uczennice VIII klasy Martyna Piechota i Tatiana Gawenda.

Weronika Skubała osiągnęła najlepszy wynik w szkole i powiecie lublinieckim. Serdecznie jej gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród miało miejsce w MDK w Lublińcu w dniu 14.11.2019 roku. Podczas wieczoru patriotycznego, w trakcie którego uczniowie i zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć piękne i wzruszające przedstawienie pt. „Misja” i „Dzieci Ireny”  w wykonaniu artystów z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Nie obyło się bez łez wzruszenia oraz  emocjonujących dreszczy.

Galeria: Wielki sukces Weroniki Skubały

11f.jpg
11a.jpg
11e.jpg
11c.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Świąteczny Sezam 2013

tn_dscn5634.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik