Aktualności

12-05-2022 Z wizytą w Łodzi.

11 maja 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Łodzi. Dzięki pozyskanym funduszom z rządowego programu Poznaj Polskę nasi uczniowie mogli za niewielką kwotę cieszyć się całodniowym pobytem w tym pięknym mieście. Program wycieczki obejmował między innymi pobyt w Centrum Nauki i Techniki: planetarium – pokaz „Niezbadane światy” i „Polaris” oraz temat przewodni: Intymne życie kwiatów i Ulica Żywiołów. W porze obiadowej wszyscy udali się na pyszny obiad do restauracji Tu i Teraz.

Kolejnym punktem programu było Centralne Muzeum Włókiennictwa z podziałem na grupy i dwa tematy „Łódź fabryczna” oraz „Blask neonu”. Uczniowie mieli również okazję poznać Łódź od strony wielokulturowego krajobrazu miasta przemysłowego. Zrobili to spacerując po mieście z przewodnikiem. Miłym i smacznym zakończeniem pobytu w Łodzi była wizyta w lodziarni i degustacja pysznych lodów.

Na lody wszyscy zasłużyli swoim zachowaniem, zdyscyplinowaniem oraz zaangażowaniem w kwietniową zbiórkę makulatury. Dla wszystkich był to dzień inny niż w szkole. Wiele atrakcji, nowych wiadomości, treści przekazanych w ciekawy sposób. Ten pobyt to nauka, zabawa oraz wiele ciekawych wrażeń.

 

Galeria: Z wizytą w Łodzi.

16.jpeg
11.jpeg
4.jpeg
18.jpeg

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Bank, matematyka i Ty - edycja 2016

tn_dsc_01.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik