AKTUALNOŚCI

06-10-2012 XXVI Bieg "O nóż komandosa"

W piątek 5 października na stadionie „Sparty” Lubliniec odbył się XXVI Bieg Przełajowy " O Nóż Komandosa". Imprezę zorganizował  Wojskowy Klub Biegaczy „META” z Lublińca.

W biegu wystartowało 26 uczniów naszej szkoły. Wszyscy nasi biegacze ukończyli bieg i zdobyli pamiątkowy medal.

28-09-2012 Święto Pieczonego Ziemniaka

Tradycyjnie już, aby uczcić nadejście jesieni SKO zorganizowało imprezę integracyjną dla uczniów klas I - III. Były quizy, zagadki, konkursy oraz bardzo dużo dobrej zabawy i ognisko z pieczeniem ziemniaków.

08-09-2012 Zbiórka surowców wtórnych - podsumowanie

W dniach 12, 13, 14 września, w ramach akcji Sprzątanie Świata, odbyła się w szkole zbiórka surowców wtórnych. Zbieraliśmy:

  • makulaturę
  • butelki typu PET
  • puszki alumniniowe
  • szkło.

Dzisiaj na krótkim apelu podsumowano wyniki trzydniowej akcji.

23-08-2012 DOŻYNKI

Dnia 19 sierpnia, w piękną, słoneczną niedzielę, mieszkańcy Kośmider postanowili w tradycyjny sposób podziękować za tegoroczne plony. Uczniowie szkoły podstawowej mieli zaszczyt wziąć udział w kośmiderskich dożynkach.

11-07-2012 Biwak na zakończenie szkoły podstawowej

Tegoroczni absolwenci Szkoły Podstawowej w Kośmidrach postanowili wydłużyć sobie rok szkolny o wspólną noc spędzoną na Dziewczej Górze. Dzięki gościnności Koła Łowieckiego „Żbik”, mogli urządzić sobie biwak w środku lasu. Zobaczcie, jak ostatnie wspólne chwile wspominają uczestniczki rajdu – Kinga, Ola i Paula.

Znaleziono: 832 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: FESTYN RODZINNY ? CZAS NA ZDROWIE?

34.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik