AKTUALNOŚCI

10-10-2023 Dzień gier planszowych

10 pażdziernika upłyną w naszej szkole pod znakiem gier planszowych. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w klasowych zabawach z planszówkami. Dzięki temu mieli okazję rozwijajać zdolności organizacyjne, uczyć się współpracy i zasad fair play – planowania, różnego typu strategii działania, organizowania zarówno czasu, jak i przestrzeni. W niektórych grach musieli podjąć  współdziałanie w grupie, bowiem tylko współpracując mogli osiągnąć zamierzony cel.

10-10-2023 Kulinarne warsztaty z KGW "Kośmiderki"

Koło Gospodyń Wiejskich "Kośmiderki" przygotowało dla naszych uczniów warsztaty kulinarne z wykorzystaniem owoców lasu. Celem zajęć było promowanie zdrowego jedzenia, w tym żywności pochodzenia leśnego. Uczniowie mieli okazję ugotować aromatyczną zupę z leśnych grzybów oraz upiec chrupiące gofry z borówkami. Akcja została zoranizowana w ramach konkursu KGW o dofinansowanie na promocję Lasów Państwowych. Dziękujemy za fantastyczne zajęcia.

08-10-2023 Jesienna zbiórka makulatury – wrzesień 2023

Szkolne Koło LOP oraz SKO ogłosiły zbiórkę makulatury w dniach 25 – 29.09.2023 roku.

Po raz kolejny SK LOP oraz SKO ogłosiły zbiórkę makulatury. W ciągu pięciu dni udało się zebrać 1180 kg tego surowca. Dziękujemy wszystkim  uczniom, rodzicom i dziadkom zaangażowanym w zbiórkę. Wszystko było bardzo dobrze spakowane, zważone i opisane. Każda ilość była dopisywana do klasowego konta. We wtorek 3 października 2023 roku surowiec został zapakowany na samochód ciężarowy firmy MASK z Lublińca. Zysk ze sprzedaży to 118,00 zł.

Wyniki, jakie uzyskały poszczególne klasy zamieszczono w tabeli

Wszystkim, którzy pomogli w segregowaniu, wiązaniu i dostarczeniu makulatury do szkoły serdecznie dziękujemy. 

 

06-10-2023 Spotkanie z leśnikiem

Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich "Kośmiderki" odbyło sie spotkanie uczniów klas 4-8 z przedstawicielem Lasów Państwowych. Pan Marek w ciekawy sposób opowiadał o roli, jaką pracownicy lasów pełnią dla zachowania drzewostanów w dobrej kondycji. Mówił o gospodarce leśnej opartej na wycince drzew i robieniu nowych nasadzeń. Aktywność uczniów w spotkaniu została nagrodzona upominkami związanymi z tematyka leśną. Szkoła otrzymała w przencie sadzonki buka. Serdecznie dziękujemy.

04-10-2023 Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Z okazji Dnia chłopaka uczniowie klas 4-8 bawili się na szkolnej dyskotece. Fantastyczna zabawę i oprawę muzyczną zapewnili Jacek i Kamil, absolwenci naszej szkoły.  Serdecznie dziekujemy!

Znaleziono: 820 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Święto wyjątkowych Mam

tn_dsc01041.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik