AKTUALNOŚCI

23-01-2012 Bal karnawałowy

19 stycznia odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców. Wspólne tańce, zabawy, konkursy sprawiły, że czas płynął szybko i wszystkim dopisywał dobry humor.

19-01-2012 Sukces naszych sportowców

17 stycznia 2012r. na hali sportowej w Pawonkowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorem rozgrywek była Szkoła Podstawowa w Lisowicach. W turnieju wzięło udział 5 szkół. Nasi uczniowie okazali się najlepsi zarówno w konkursie drużynowym, jak również w klasyfikacji indywidualnej

23-12-2011 Jasełka Bożonarodzeniowe

21 grudnia odbyły się w naszej szkole "Jasełka". To jedno z ważniejszych wydarzeń roku szkolnego. Zaprosiliśmy na tę uroczystość rodziców, przyjaciół, znajomych, przedstawicieli władz samorządowych oraz mieszkańców wsi Kośmidry, Koszwic i Łagiewnik Wielkich.  I jak co roku chętnych do obejrzenia przedstawienia było tak wielu, że sala była wypełniona po brzegi widzami.

14-12-2011 Kinga Weber nagrodzona w wojewódzkim konkursie!

Nasza uczennica - Kinga Weber zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Najlepszą Kartkę Bożonarodzeniową. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w czwartek 8 grudnia 2011 r. w Galerii Pod Glinianym Aniołem mieszczącej się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Zdjęcia udostępnił Mateusz Zawadka - redaktor serwisu www.lubliniec.info. Więcej zdjęć oraz pełne wyniki można przeczytać klikając tutaj.

12-12-2011 Nagroda w konkursie "Październik miesiącem oszczędzania"

Z przyjemnością informujemy, że blog naszej szkoły zwyciężył w ogólnopolskim konkursie „Październik miesiącem oszczędzania”! Nasza szkoła znalazła się wśród 10 najlepszych.

Znaleziono: 667 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Cykl warsztatów oraz koncertów propagujących tradycje śląskie

tn_dscn6944.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik