Aktualności

20-12-2013 Świąteczny Sezam 2013

18 grudnia o godzinie 17. 00 po raz kolejny otwarł swoje podwoje Świąteczny Sezam. W programie znalazło się coś dla ducha i coś dla ciała. Tradycyjnie już przygotowaliśmy świąteczny program artystyczny, a także kiermasz ozdób świątecznych, giełdę rzeczy używanych oraz kawiarenkę.

Na początek gościnnie na scenie wystąpiła grupa teatralna ze świetlicy w Łagiewnikach Wielkich. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas starszych - członkowie szkolnego kółka teatralnego SPoKo. Oba spektakle reżyserowała pani Małgorzata Frankowska. Na zakończenie wystąpili uczniowie klas I - III, którzy przygotowali montaż słowno - muzyczny pod tytułem "Dlaczego są Święta Bożego Narodzenia?". Jak zawsze goście nie zawiedli i widownia była wypełniona po brzegi. W przerwach między występami na stoiskach handlowych oraz w kawiarence panował spory ruch. Pyszne ciasta upieczone przez mamy schodziły jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w ten przedświąteczny czas i wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na szkolny fundusz wycieczkowy.

Galeria: Świąteczny Sezam 2013

tn_dscn5655.jpg
tn_dscn5668.jpg
tn_dscn5619.jpg
tn_dscn5667.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Klasa IV na biwaku

tn_img_2585.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik