Aktualności

15-03-2017 Ogólnopolski Dzień Matematyki

W poniedziałek, 13 marca obchodziliśmy po raz pierwszy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Matematyki. Inicjatorem i organizatorem Dnia Matematyki w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve.
Cała społeczność szkolna spotkała się by kibicować swoim kolegom. Reprezentanci klas losowo dobrani do zespołów rozwiązywali zadania. Za każdą poprawnie udzielną odpowiedź zdobywali punkt w postaci czekoladowego pieniążka. Na koniec wszystkie punkty zostały podliczone, a najlepsi otrzymali nagrody. Publiczność też musiała być czujna, bo drużyny mogły prosić o pomoc kogoś z kolegów. Okazało się, że matematyka wcale nie musi być nudna. Można się całkiem dobrze bawić rozwiązując zadania. 

Tegoroczna edycja Dnia Matematyki przebiegała pod hasłem „Pieniądze to nie wszystko”. Z tej okazji Szkolna Kasa Oszczędności  ogłosiła klasowy konkurs na stworzenie plakatu pod takim właśnie tytułem. Klasa, która wykonała najciekawszy plakat otrzymała nagrodę w wysokości 100zł do wykorzystania na cele klasowe. Zwyciężyli najmłodsi – uczniowie klasy I. Nagrodę dodatkową w postaci zaproszenia na lody otrzymała klasa VI.

Galeria: Ogólnopolski Dzień Matematyki

tn_dsc_1783.jpg
tn_dsc_1786.jpg
tn_dsc_1774.jpg
tn_dsc_1771.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Data: 2018-06-22
Rada Rodziców przypomina o nieobowiązkowej składce na rok szkolny 2017/18

Losowa galeria: Sukces Krzysztofa Jerominka

4.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak