Aktualności

13-01-2018 Świąteczny wieczór

Wiele artystycznych wrażeń, miłe spotkania przy pysznym ciastku i kawie oraz udane zakupy, to tylko niektóre atrakcje świątecznego programu, na który zaprosiliśmy rodziców, mieszkańców i przyjaciół szkoły Inscenizację pt. „Wigilia w autobusie” przygotowali uczniowie klas starszych pod kierunkiem pani Małgorzaty Frankowskiej. Młodzi aktorzy zagrali w sali wypełnionej po brzegi. Widzowie mieli okazję do artystycznych wzruszeń i zadumy nad magią świąt. W świąteczny klimat wprowadziły piękne piosenki i tradycyjne kolędy. Życzenia gościom złożyli aktorzy i pani dyrektor Teresa Kopyto. Gościnnie wystąpiła Schola 4HIM z Łagiewnik Wielkich. 

Tradycyjnie już uczniowie dali też popis przedsiębiorczości, a rodzice i goście nie skąpili grosza. Na kiermasz ozdób świątecznych każda klasa przygotowała stoisko, na którym oferowała własnoręcznie przygotowane rozmaitości: choinki, aniołki, lampiony, stroiki, łańcuchy, sianko, pierniczki to tylko część oferty. Sporym zainteresowaniem cieszyła się też giełda zabawek.. Natomiast książkowy prezent dla najbliższych można było kupić na kiermaszu taniej książki. Dochód z kiermaszu i giełdy zabawek to 933 zł. 
Nie zawiodły też nasze utalentowane mamy, które upiekły pyszne ciasta do świątecznej kawiarenki. Goście chętnie zaglądali do kawiarenki, gdzie można było przy ciastku i kawie pogawędzić ze znajomymi. Dochód z kawiarenki to 292 zł .

Cały dochód z imprezy został wpłacony na konto celowe SKO, czyli zasili szkolny fundusz wycieczkowy.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego wieczoru byli z nami.

 

Galeria: Świąteczny wieczór

tn_p1010194.jpg
tn_p1010117.jpg
tn_img_20171215_183900_hdr.jpg
tn_img_20171215_175325_hdr.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Data: 2018-06-22
Rada Rodziców przypomina o nieobowiązkowej składce na rok szkolny 2017/18

Losowa galeria: Witamy wiosnę 2017 w naszej miejscowości

6.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak