AKTUALNOŚCI

06-11-2013 Podsumowanie akcji zbierania żołędzi i kasztanów

Zakończyła się zbiórka kasztanów i żołędzi. Jak co roku miała formę konkursu. Członkowie SK LOP „Kajtek” podsumowali akcje. Wyjątkowo ciepła i słoneczna październikowa  pogoda sprzyjała zbieraniu. Popołudniami w zbieranie zaangażowane były całe rodziny. Nawet podczas przerw na szkolnym boisku można było zobaczyć zbieraczy. Wszystkie zebrane owoce były gromadzone w garażu w opisanych workach.

31-10-2013 Z wizytą u patronek

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili Cmentarz Parafialny w Pawonkowie, gdzie uporządkowali grób naszych patronek - pani Wandy Kawy i pani Bronisławy Kawy. W imieniu całej społeczności szkolnej złożyli kwiaty i zapalili znicze.

30-10-2013 Ślubowanie klasy I

25 października 2013r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie, czyli pasowanie pierwszaków na uczniów naszej szkoły. W programie artystycznym przygotowanym na tę okazję pod kierunkiem wychowawczyni – pani Wandy Król – pierwszaki pokazały jak dużo zdążyły się nauczyć i dowiedzieć o szkolnych zwyczajach w ciągu dwóch miesięcy pobytu w szkole. Uczniowie klasy I, zdobywając kolejno klucze do KRAINY PRACY, KRAINY MĄDROŚCI I KARINY ŚPIEWU, udowodnili, że w pełni zasługują na miano ucznia.

28-10-2013 XVII Bieg o Nóż Komandosa

4 października w Lublińcu po raz XVII odbył się Bieg o Nóż Komandosa organizowany przez Jednostkę Wojskową w Lublińcu, po raz kolejny wystartowali w niej uczniowie naszej szkoły. W tegorocznej edycji biegu udział wzięło 46 uczniów naszej szkoły, którzy zmierzyli się z trudnymi trasami biegu.

28-10-2013 Święto Pieczonego Ziemniaka 2013

23 października uczniowie klas I – III uroczyście powitali nadejście jesieni podczas imprezy plenerowej Święto Pieczonego Ziemniaka zorganizowanej przez Szkolną Kasę Oszczędności.
Tegoroczne święto odbyło się dokładnie w miesiąc od nadejścia kalendarzowej jesieni, ale warto było czekać, gdyż pogoda była wymarzona.

Znaleziono: 468 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Sprzątanie Świata 2014

tn_makulatura_wrzesien.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak