AKTUALNOŚCI

11-11-2017 Kolejny sukces naszej Spółdzielni Uczniowskiej

Nasza Spółdzielnia Uczniowska najlepsza w województwie śląskim. W Konkursie na Najlepiej Działająca Spółdzielnię Uczniowską w województwie śląskim w roku szkolnym 2016/2017 zajęliśmy I miejsce. Serdcecznie dziękujemy opiekunom pani Małgorzacie Prauzner - Bechcickiej oraz pani Agnieszce Latosi za zaangażownie, trud i poświęcony czas włożony w prowadzenie sklepiku.  Sukces ten nie byłyby mozliwy bez uczennic, które na każdej przerwie dzielnie pracują. Gratulacje. Jesteśmy z Was dumni. 

11-11-2017 Dyrektor Oddziału Banku PKO BP w Lublińcu z wizytą u pierwszaków

Pierwszoklasistów odwiedziła Dyrektor Oddziału Banku PKO BP w Lublińcu - pani Barbara Szczygieł. Podczas spotkania rozmawiała z dziećmi o korzyściach z przystąpienia do programu SKO. Każdy uczeń otrzymał od Pani Dyrektor prezent z okazji Ślubowania. Dziękujemy za miłe spotkanie.

11-11-2017 Wizyta przedstawiwcieli OTOZ ANIMALAS Inspektoratu w Lublińcu

Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. My dbamy o zwierzęta cały rok, ale żeby zgłębić wiedzę o ich potrzebach, zaprosiliśmy do naszej szkoły przedstawicieli Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt „Animals” Inspektoratu w Lublińcu. Panie Magdalena Ziółek i Jolanta Ostrowska opowiedziały nam o działaniach OTOZ „Animals”, pokazały zdjęcia uratowanych zwierząt i w bardzo ciekawy sposób opowiedziały o przeprowadzanych interwencjach.

10-11-2017 Ślubowanie

20 października w pięknie udekorowanej sali, w odświętnych strojach, w obecności rodziców, starszych kolegów i koleżanek oraz zaproszonych gości uczniowie klasy I dali popis swoich umiejętności. Mimo lekkiej tremy dzieci dzielnie się spisały i pokazały ile już się nauczyły w czasie dwóch miesięcy pobytu w szkole. 

06-11-2017 Czytelnicze projekty edukacyjne

Na zakończenie miesiąca października poświęconego bibliotekom szkolnym na apelu szkolnym zostały przedstawione projekty edukacyjne przeprowadzone w naszej szkole z wykorzystaniem księgozbioru biblioteki szkolnej w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa". Wszyscy uczestnicy projektów zostali ocenieni, a wyróżniającym się czytelnikom pani dyrektor Teresa Kopyto wręczyła nagrody. 

Znaleziono: 497 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Dzień Edukacji Narodowej

tn_dsc_8932.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak