AKTUALNOŚCI

25-09-2017 Turniej Bibliotek

5 lipca 2017r. czytelnicy z naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Bibliotek Gminy Pawonków pod opieką pań bibliotekarek: Felicji Mańka i Anny Kopyto. Był to piknik wakacyjny połączony z warsztatami czytelniczo - teatralnymi prowadzonymi przez panie : Annę Trzepizur i Katarzynę Koza w Lisowicach. Więcej informacji znależć można na stronie internetowej organizatorów: Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawonkowie i LCSK w Lisowicach http://lcsklisowice.blogspot.com/2017/07/piknik-na-rozpoczecie-wakacji.html21-09-2017 Czytanie "Wesela" i spotkanie z egzotycznym gościem

21 września 2017 r. odbyła się w naszej szkole impreza czytelnicza zorganizowana w ramach akcji Narodowe Czytanie oraz Dnia Dziedzictwa Kulturowego. Fragmenty  „Wesela”  Stanisława Wyspiańskiego przeczytały panie bibliotekarki z Biblioteki Publicznej: pani Klaudia Kubica i pani Felicja Mańka. Następnie uczniowie obejrzeli prezentację o Muzeum „Rydlówka” w Krakowie – miejscu akcji „Wesela”.
Gościem specjalnym był ksiądz  Adi Pati Manek – misjonarz z Indonezji, który studiował w Polsce i świetnie opanował język polski. Opowiedział uczniom jak uczą się i spędzają wolny czas dzieci w Indonezji. Przedstawił też ciekawostki z życia w tym egzotycznym dla nas kraju. Dzieci były bardzo zainteresowane, zwłaszcza zwierzętami. Zadawały mnóstwo pytań, na które misjonarz Adi cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał. Spotkanie było bardzo ciekawe. Przebiegło w przyjaznej atmosferze. Wydarzenie to przygotowały panie: Anna Kopyto i Brygida Cziudai.

16-09-2017 Jesienna zbiórka makulatury - podsumowanie

Zakończyła się jesienna zbiórka makulatury przeprowadzona w ramach akcji Sprzątanie świata. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców znów pobiliśmy rekord w ilości zebranego surowca. 

07-09-2017 Jesienna zbiórka makulatury

W ramach akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA Szkolne Koło LOP „Kajtek” i SKO
ogłaszają jesienną zbiórkę makulatury
w dniach 11 – 12  oraz 13 września br. do godz. 9.00  

WAŻNE! Makulatura musi być powiązana w paczki i podpisana. 

Makulaturę gromadzimy w klasach lub można zostawić obok garażu.
Każda ilość zostanie zważona, a kwota uzyskana ze sprzedaży zostanie wpłacona na klasowe książeczki SKO. 

Posprzątaj swój świat i przynieś makulaturę do szkoły. 

06-09-2017 Zaproszenie do udziału w konkursie

Zapraszamy uczniów, absolwentów, nauczycieli i rodziców do udziału w konkursie. Szczegóły i regulamin na blogu SKO Kośmidry www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-kosmidry/idzie-nowe/

Znaleziono: 484 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wystawa "80 lat SKO" w Lublińcu

tn_20151106_092920.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak