AKTUALNOŚCI

28-08-2018 Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

28-08-2018 Projekt - Eksperci Programowania

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła znalazła się w gronie 23 szkół podstawowych w podregionie bytomskim, które przystąpiły do realizacji projektu Eksperci Programowania. W ramach projektu odbywały się się zajęcia pozalekcyjne w klasie I, II i III.
Wychowawczynie klas I – III przeszły intensywne szkolenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej (45 godzin w ciągu miesiąca). W trakcie szkolenia nauczyciele zostali przygotowani do prowadzenia zajęć z podstaw programowania, zdobyli umiejętności z zakresu efektywnego wykorzystywania narzędzi informatycznych w edukacji wczesnoszkolnej.
Następnym etapem były 30 godzinne warsztaty dla uczniów klas I – III z podstaw programowania.

28-08-2018 Wycieczka do Gliwic

12 czerwca 2018r. uczniowie klasy pierwszej udali się na wycieczkę. Nieoczekiwanie, z powodu ulewnego deszczu konieczna była zmiana planów. Zamiast podróży do opolskiego ZOO pierwszoklasiści wyruszyli do Gliwic. Tam mieli okazję zwiedzić wystawę „Kolejkowo” oraz podziwiać rośliny i zwierzęta w Palmiarni Miejskiej.

27-08-2018 Finał Wielkiej Ligi Czytelników

Czytelnicy naszej biblioteki szkolnej: Maja, Szymon i Igor potwierdzili przynależność do Wielkiej Ligi Czytelników! W finale Wojewódzkiego Konkursu Bibliotecznego w Katowicach zajęli 5 miejsce. Wykazali się bardzo dobrą znajomością lektur zdobywając 93 punkty na 100 możliwych. Konkurs „Wielka Liga Czytelników” miał na celu promocję czytelnictwa i upowszechnianie mody na wspólne czytanie. Naszym małym, wielkim czytelnikom gratulujemy sukcesu. Jesteśmy z Was dumni.

27-08-2018 XVII Gminny Konkurs Profilaktyczny „Stop używkom!”

16 marca 2018r. reprezentacja uczniów klasy VI: Oliwia, Martyna, Natalia, Natalia, Weronika i Karol wzięli udział w XVII Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Stop używkom!” w Pawonkowie. Myśl przewodnia tegorocznego konkursu to: „Wyrwij się z kontynentu ludzi samotnych, wyłącz komórkę, czatowanie w realu daje moc!”. Do tej myśli uczestnicy wykonali przepiękne plakaty. Drużynowo rozwiązywali również zadania specjalne. 

Znaleziono: 546 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Dzień Bociana 2017

1.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik