AKTUALNOŚCI

16-04-2020 100 lat temu na Śląsku

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach wojewódzkich związanych z realizacją innowacji : " Nasz region śląski na tle 100. rocznicy wybuchu powstań śląskich". W konkursie plastycznym " Śląsk to mój dom"  wzięły udział : Martyna Dzięcioł, Kamila Kubica i Julia Jara z klasy VI oraz czytelnicy z klasy II uczęszczający na kółko biblioteczne.

07-04-2020 Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

W dniach 6 – 10 kwietnia 2020r. zainteresowani  Rodzice mogą składać wnioski w rekrutacji uzupełniającej do przedszkoli. Informacja o wolnych miejscach została zamieszczona na stronie Urzędu Gminy https://www.pawonkow.pl/aktualnosci/1439

26-03-2020 Informacja Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kośmidrach

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Od 25 marca 2020r., zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dn. 20 marca 2020r. zdalne nauczanie jest obowiązkowe.  Praca zdalna odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach.  Dyrekcja nie zdecydowała się narzucać prowadzącym zajęcia jednej formy kontaktu z uczniami. Biorąc pod uwagę różne możliwości techniczne uczniów,  nauczyciele i wychowawcy będą kontaktować się z uczniami i rodzicami wygodnymi i sprawdzonymi sposobami, tak, aby docierać do wszystkich.

W celu równomiernego obciążenia ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowania zajęć oraz biorąc pod uwagę możliwości psychofizyczne ucznia, opracowany został plan zajęć prowadzonych zdalnie. Jego wprowadzenie ma na celu przede wszystkim uporządkowanie kontaktów nauczycieli z uczniami.

20-03-2020 Wyniki Powiatowego konkursu plastycznego "Polski złoty ma 100 lat"

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach konkursu grantowego.

Konkurs odbywał się w dwóch grupach wiekowych: klasy I – III i IV – VIII.

Tematem pracy dla uczniów klas I – III była „Okolicznościowa kartka urodzinowa dla Złotego”. Natomiast zadanie konkursowe dla uczniów dla klas IV – VIIIto plastyczna wizja „Urodzinowego prezentu dla Złotego” – co kupiłbym/kupiłabym, zbudował(a), zorganizował(a) w mojej wsi, mieście, na osiedlu, w Polsce na 100-lecie polskiej waluty.

19-03-2020 Dyżur pedagoga w okresie kwarantanny

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kośmidrach!

Mając na uwadze potrzebę wzajemnej komunikacji została utworzona skrzynka mailowa do kontaktów z pedagogiem szkolnym : pedagogspkosmidry@gmail.com

 Jeśli macie Państwo jakieś pytania, spostrzeżenia, ciekawe propozycje lub chcecie o coś zapytać – piszcie.

Postaram się odpowiedzieć i pomóc na tyle, na ile jest to możliwe w obecnej sytuacji.

Życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju.

Pedagog szkolny Aleksandra Graca

Znaleziono: 665 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Święto patronek szkoły

tn_dscn8093.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik