AKTUALNOŚCI

24-02-2018 Teatrzyk pt. :Trzy świnki"

Uczniowie klasy I i II byli z wizytą w Przedszkolu, gdzie razem z młodszymi kolegami obejrzeli spektakl na motywach znanej bajki pt. "Trzy świnki". Dziękujemy za zaproszenie.

24-02-2018 Konkurs recytatorski - etap szkolny o gminny

Sukces naszych młodych recytatorów podczas Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Uczennica Lura Grabolus zajęła I miejsce, Wiktoria Kubiś - II miejsce, a Olaf Smyła z klasy IV zajął III miejsce. Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

24-02-2018 Warsztaty plastyczne i urodziny Szkolnego Bloga

5 lutego odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów klas IV – VI. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko tworzyli oryginalne prace, ale również świętowali 7 urodziny Szkolnego Bloga SKO Kośmidry. Było twórczo, muzycznie, imprezowo i bardzo smacznie. Zaspokoiliśmy wszystkie zmysły. Spotkanie to było już trzecim z cyklu „Bliskie spotkania ze sztuką” w ramach innowacji pedagogicznej opracowanej przez prowadzącą warsztaty – panią Ewelinę Sucharę. Tym razem dzieciaki tworzyły pod wpływem sztuki  Henri Matisse'a i Bridget Riley.

23-02-2018 Dzień Babci i Dziadka

„Babcia i Dziadek roku” – pod takim hasłem 23 stycznia odbyła się w bibliotece szkolnej uroczystość, którą wnuczki i wnukowie z klasy I dedykowali swoim babciom i dziadkom. Przygotowanym programem artystycznym dzieci wyraziły swoją wdzięczność za miłość, troskę i opiekę. Po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”  dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki – trochę wiosny w słoiku. Później nastąpiła chwila dla fotografa. Każdy mógł wykonać sobie wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem.

18-01-2018 Bal karnawałowy dla dzieci

Ach, cóż to był za bal ...
Dziękujmy panu Kamilowi  za profesjonalną oprawę muzyczną, a Radzie Rodziców za pyszny poczęstunek.

Znaleziono: 501 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Sprzątanie Świata 2012

_1-013.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak