AKTUALNOŚCI

20-11-2016 Sukces Spółdzielni Uczniowskiej "Jedność"

Wojewódzka Rada Spółdzielni Uczniowskich ogłosiła niedawno wyniki konkursu na najlepiej pracującą Spółdzielnię Uczniowską w województwie śląskim. Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepszych i stanęli na podium. Spółdzielnia Uczniowska „Jedność” działająca w Szkole Podstawowej w Kośmidrach zajęła III miejsce. Spółdzielnią Uczniowską opiekują się pani Małgorzata Prauzner-Bechcicka i pani Agnieszka Latosi.

19-11-2016 Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W uroczystym apelu uczniowie naszej szkoły uczcili Narodowe Święto Niepodległości. Sceneria oraz podniosły nastrój wywołały wzruszenie zmuszając do głębokich refleksji. Akademia z okazji Dnia Niepodległości jest elementem wychowania patriotycznego w naszej szkole.

08-11-2016 Urodziny Kubusia Puchatka

5 listopada miało miejsce wydarzenie czytelnicze dla młodszych dzieci "Urodziny Kubusia Puchatka". Wydarzenie to popularyzowało czytelnictwo wśród dzieci. Bibliotekarki: pani Anna Kopyto i pani Felicja Mańka w ramach współpracy naszej Biblioteki Szkolnej z Biblioteką Publiczną zaprosiły bibliotekarki z Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu: panią Anitę Pietrzak i panią Katarzynę Lubosz z programem "Urodziny Kubusia Puchatka".

08-11-2016 Oliwia Nowak laureatką konkursu bibliotecznego

4 listopada odbyło się w Lublińcu podsumowanie międzyszkolnego konkursu bibliotecznego "Baśnie, legendy i podania Górnego Śląska". Konkurs organizowała Biblioteka Pedagogiczna WOM w Częstochowie Filia w Lublińcu. Nasza uczennica Oliwia Nowak zajęła w nim III miejsce.

08-11-2016 Natalia Koza laureatką regionalnego konkursu "Chrzest Polski"

5 listopada w Domu Kultury w Kochanowicach w ramach XVIII Regionalnych Dni Kultury Chrześcijańskiej odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu ''Chrzest Polski 966 - nasza wiara, nasze dziedzictwo". Wyróżnienie w tym konkursie zdobyła Natalia Koza uczennica naszej szkoły, członek kółka bibliotecznego. Pracę plastyczną Natalii można podziwiać w Domu Kultury w Kochanowicach. Natalia odebrała nagrodę wraz z opiekunem Anną Kopyto i swoją mamą podczas koncertu  na Fletni Pana SYRINKS w Gminnym Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach w 1050 rocznicę chrztu Polski. Natalii serdecznie gratulujemy!

Znaleziono: 423 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Święto Pieczonego Ziemniaka

tn_dsc00314.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak