AKTUALNOŚCI

10-03-2017 Spotkanie autorskie

10 marca 2017 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z panią Krystyną Klimza. Pani Krystyna napisała książkę „Łagiewniki Wielkie...dawniej i dziś 1305-2005” razem z panią Marią Kandora i Księdzem Piotrem Adamskim. Pani Krystyna Klimza przez wiele lat była sołtysem Łagiewnik Wielkich oraz radną gminy Pawonków. Współautorka książki opowiadała skąd pozyskiwała materiały do pisania. W barwny i ciekawy sposób przedstawiła wiele wydarzeń z historii Łagiewnik Wielkich. Wyczerpująco odpowiadała na pytania uczestników spotkania.

01-03-2017 Wyniki konkursu "MÓJ LAS"

Uczeń naszej szkoły znalazł się wśród laureatów regionalnego etapu konkursu "MÓJ LAS”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Zarząd Główny w Warszawie oraz Liga Ochrony Przyrody Zarząd Główny w Warszawie.

17-02-2017 Spotkanie autorskie

17 lutego 2017r. odbyło się  spotkanie z panią Barbarą Bednarek - Mazur –  autorką książki „Moja miejscowość Kośmidry- Koszwice”. Pani Barbara wiele lat pracowała w naszej szkole oraz była opiekunem LOP. 
Autorka książki opowiadała o tym, jak uzyskiwała informacje podczas gromadzenia materiałów do pisania książki. Odpowiadała na pytania, które dotyczyły pisania. Wszyscy obecni mogli się przekonać, że pani Basia posiada ogromną wiedzę historyczną i zna wiele ciekawych opowieści dotyczących naszej miejscowości i najbliższej okolicy. 

17-02-2017 Czwartkowe czytanie - "Szkoła nad obłokami"

16 lutego w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne czwartkowe spotkanie promujące modę na czytanie. Na początku pani bibliotekarka Anna Kopyto opowiedziała o tym, że w dzieciństwie duże wrażenie zrobiła na niej książka „Szkoła nad obłokami” Marii Kownackiej. Okazało się, że z tą książką zetknęła się również pani pedagog Aleksandra Graca, a nawet poznała osobiście głównego bohatera - nauczyciela, bibliotekarza, pedagoga, miłośnika książek, gór i nart - pana Edwarda. 

15-02-2017 Bal karnawałowy 2017

Tegoroczny bal karnawałowy już za nami. Jak zawsze był okazją do popisania się swoją kreatywnością w przygotowaniu stroju. Nie ważne jednak czy księżniczka, czy pirat, czy Spiderman, Pipi, czarownica, lew czy biedronka. Wszyscy mieli dobry humor i bawili się świetnie.
Kto nie był niech żałuje. Było super.
Smile
Dobrą muzykę zapewnił DJ Kamil, a słodki poczęstunek przygotowała Rada Rodziców.
Dziękujemy.
Smile

Znaleziono: 443 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

tn_img_9415.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak