AKTUALNOŚCI

22-06-2017 Ognisko dla uczniów klasy I

Uczniowie klasy I w jesiennej zbiórce kasztanów i żołędzi dla zwierząt leśnych zdobyli I miejsce. Dzięki temu 22 czerwca 2017 roku popołudnie spędzili między innymi na pieczeniu kiełbasek nad ogniskiem.

20-06-2017 XV Rajd Rowerowy Szlakiem Gniazd Bocianich Gminy Pawonków

20 czerwca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Kośmidrach już piętnasty raz brali udział w rajdzie rowerowym, którego celem jest inwentaryzacja gniazd bocianich w gminie Pawonków. Zbieranie informacji odbyło się w dwóch grupach. Grupa pierwsza pod opieką  pań Małgorzaty Prauzner – Bechcickiej i Reginy Paruzel oraz pana Adriana Sternika przejechała szlak: Łagiewniki Wielkie, Lisowice, Pawonków, Cegielnia i znów Łagiewniki Wielkie. Druga grupa podróżowała pod opieką pani Anny Kopyto, Małgorzaty Frankowskiej  oraz Brygidy Cziudai. Wyruszyli z Kośmider i przez Koszwice, Łagiewniki Małe, Skrzydłowice i Gwoździany dotarli do Łagiewnik Wielkich.

16-06-2017 Wycieczka uczniów klasy VI

W dniach od 12 do 14 czerwca 2017 roku klasa szósta przebywała na wycieczce klasowej w miejscowości Olza. Olza jest to piękna wieś położona niedaleko Wodzisławia Śląskiego, miejscowość ta otoczona jest wodami jeziora Odra. Przez trzy dni gościliśmy w ośrodku wypoczynkowym „OLZA”.

08-06-2017 Święto wyjątkowych Mam

Uczniowie klasy III zaprosili swoje mamy na specjalny, świąteczny program z okazji Dnia Matki. Było uroczyście, wesoło i sympatycznie. 

08-06-2017 Wycieczka edukacyjna do Jaworzna i Chorzowa

7 czerwca 2017 roku  uczennice klasy VI Wioletta Jerominek i Roksana Waroch wraza z opiekunem SK LOP „Kajtek” panią Brygidą Cziudai wzięły udział w wycieczce edukacyjnej do Ośrodka Edukacji Ekologiczno-GeologicznejGEOsfera w Jaworznie oraz Planetarium Śląskiego w Chorzowie.

Znaleziono: 468 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

tn_dsc09817.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak