AKTUALNOŚCI

03-07-2019 Apel z okazji Święta Narodowego 3 Maja

Uroczysty apel z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja przygotowali uczniowie klasy III. W krótkim montażu słowno - muzycznym przybliżyli okoliczności uchwlenia historycznej Konstytucji i atmosferę tamtych czasów. 

03-07-2019 VII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej "Bank, Matematyka i Ty"

26 kwietnia odbył się w naszej szkole VII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „Bank, matematyka i Ty”. Konkurs organizowany jest z inicjatywy SKO Kośmidry pod patronatem Starosty Powiatu Lublinieckiego i Oddziału Banku PKO BP w Lublińcu. Adresatami konkursu są uczniowie klas V – VI szkół podstawowych z terenu powiatu lublinieckiego i okolic. Mimo trudnej sytuacji, w tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 6 drużyn.

13-06-2019 Rowerowa wycieczka po najbliższej okolicy

13.06.2019 r. uczniowie klasy IV, V, VI i VII we wczesnych godzinach rannych udali się na rowerową wycieczkę po najbliższej okolicy. Na trasie znalazły się malownicze elementy krajobrazu takie jak las, staw, pola z dojrzewającymi zbożami a nawet inwestycje drogowe, które na stałe zmienią krajobraz naszej gminy. Uczniowie zaopatrzeni w czapki, kamizelki odblaskowe i dobry humor dzielnie pokonali całą trasę.

12-04-2019 Sukces naszych recytatorów

Sukces. Trzy wyróżnienia dla naszych recytatorów podczas eliminacji powiatowych XXXI Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa”, które odbyły w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. W kategorii I – wyróżnienie zdobył Radosław Swoboda z klasy I. W kategorii II – wyróżnienie otrzymali Olaf Smyła i Laura Grabolus.

Komisja konkursowa miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie wystąpienia były warte nagrodzenia. A podczas tegorocznych eliminacji zaprezentowało się ponad 80 młodych recytatorów.

Więcej o konkursie, wyniki i galeria zdjęć na stronie MDK w Lublińcu http://mdk.lubliniec.pl/artykul/2358

12-04-2019 Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce w gminnych eliminacjach konkursu Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego, które odbyły się w miniony piątek w Łagiewnikach Małych. Cieszymy się z Waszego sukcesu. Gratulujemy!

 
Znaleziono: 608 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Ustanawiamy rekord czytania w jednym momencie

tn_dsc09760.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik