AKTUALNOŚCI

27-08-2018 Zielona Szkoła - Solina

W dniach 11-15 czerwca uczniowie klas czwartej, piątej i szóstej wzięli udział w zielonej szkole, która w tym roku odbywała się w Solinie, w sąsiedztwie monumentalnej zapory wodnej na Jeziorze Solińskim.  Gościliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym Halicz, który zapewnił nam wspaniałe warunki oraz pyszne posiłki. W pierwszym dniu po długiej podróży rozkoszowaliśmy się cudownymi widokami rozciągającymi się z korony zapory. Kolejnego dnia wyruszyliśmy na zdobycie Tarnicy (1346 m n.p.m.) jednak kapryśna pogoda pokrzyżowała nasze plany i musieliśmy zawrócić ze szlaku zaraz po tym, jak naszym oczom ukazała się zapierająca dech  połonina.

27-08-2018 Zielona Szkoła - Kołobrzeg 2018

W dniach od 4 do 10 czerwca 2018r. uczniowie klasy III i II wraz z opiekunami przebywali na zielonej szkole w Kołobrzegu. Po długiej podróży pociągiem dotarliśmy na miejsce. Kołobrzeg powitał nas słoneczną pogodą. Od razu po kolacji poszliśmy przywitać się morzem i oglądać zachód słońca. Kolejny dzień nadmorskiej przygody to spacery, gry i zabawy na plaży. Zwiedziliśmy też Centrum Kołobrzegu. Byliśmy w Katedrze i przed Ratuszem. 

19-06-2018 Najaktywniej czytający Trzecioklasista

19 czerwca 2018 r. uczeń klasy III Szymon Majdzik otrzymał dyplom i  nagrodę książkową za zajęcie III miejsca w Powiatowym Konkursie „Najaktywniej czytający Trzecioklasista". Organizatorem konkursu jest Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie, Filia w Lublińcu. Cele konkursu to rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz promocja księgozbiorów bibliotek szkolnych. Szymon przeczytał 101 książek. Gratulujemy mu bardzo dobrego wyniku! Więcej o konkursie na stronie  organizatora http://biblioteka.womczest.edu.pl/new/filie/lubliniec/

18-06-2018 VII Powiatowy Konkurs Mitologiczny

17 maja w auli SP im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu odbył się VII Powiatowy Konkurs Mitologiczny pod patronatem Starosty Lublinieckiego. Wzięło w nim udział sześć trzyosobowych drużyn z terenu powiatu lublinieckiego. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Jacek, Kajetan Walendziuk, Karol Woźniak. Chłopcy zajęli II miejsce. Cieszymy się z ich sukcesu i jesteśmy dumni.

Znaleziono: 546 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: ?Międzyszkolny konkurs wiedzy o lesie ? 90 lat Lasów Państwowych?

4.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik