AKTUALNOŚCI

17-11-2018 Światowy Dzień Oszczędzania

Nasze - oszczędzających – święto uczciliśmy w tym roku nietypowo. Szkolna Kasa Oszczędności zaprosiła wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w warsztatach plastycznych pod wspólnym tytułem „Plastyczne wyzwania z okazji Światowego Dnia Oszczędzania.” 
Na dwie godziny sala gimnastyczna zamieniła się w pracownię, gdzie przygotowano stanowiska pracy i zadania dla poszczególnych klas.

17-11-2018 Ważny gość w klasie I

Uczniów klasy I odwiedziła Dyrektor Oddziału Banku PKO BP - pani Barbara Szczygieł. 
Podczas rozmowy z dziećmi pani dyrektor podkreśliła, że są ważnymi klientami banku i zachęcała do aktywnego udziału w programie SKO. Pani dyrektor wręczyła uczniom upominki z okazji Ślubowania i przyjęcia do SKO. 

26-10-2018 Ślubowanie 2018

To był ważny dzień dla całej społeczności szkolnej. W roli głównej - uczniowie klasy I. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności w programie słowno-muzycznym. Pięknie recytowali, śpiewali piosenki, rozwiązywali zagadki. Dzielnie znieśli też próbę uśmiechu po wypiciu soku z cytryny. Program zakończył się złożeniem uroczystego ślubowania. Pani dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Kośmidrach. 

24-10-2018 Warsztaty biblioteczne

Październik to międzynarodowy miesiąc poświęcony bibliotekom szkolnym. W związku z tym 19 października gościliśmy w Bibliotece Szkolnej bibliotekarki z Biblioteki Pedagogicznej w Lublińcu. Panie bibliotekarki przeprowadziły warsztaty biblioteczne z biblioterapii pt. „Chcę mieć przyjaciela”. W warsztatach wzięli udział uczniowie ze świetlicy wraz z opiekunem. Pani Ania i Pani Ola zapoznały dzieci z książką „Chcę mieć przyjaciela. O dziewczynce, która chciała zaprzyjaźnić się z krokodylem” Elżbiety Zubrzyckiej. Następnie przeprowadziły rozmowę z uczestnikami na temat dobrej i złej przyjaźni. Na zakończenie dzieci narysowały portrety swoich przyjaciół.

24-10-2018 Dzień Edukacji Narodowej

Podczas uroczystego apelu, wierszem i piosenką uczniowie naszzej szkoły uczcili Dzień Edukacji Narodowej. 

Znaleziono: 546 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Przedszkolaki odwiedziły szkołę

tn_dscn4862.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik