AKTUALNOŚCI

24-02-2018 Warsztaty plastyczne i urodziny Szkolnego Bloga

5 lutego odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów klas IV – VI. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko tworzyli oryginalne prace, ale również świętowali 7 urodziny Szkolnego Bloga SKO Kośmidry. Było twórczo, muzycznie, imprezowo i bardzo smacznie. Zaspokoiliśmy wszystkie zmysły. Spotkanie to było już trzecim z cyklu „Bliskie spotkania ze sztuką” w ramach innowacji pedagogicznej opracowanej przez prowadzącą warsztaty – panią Ewelinę Sucharę. Tym razem dzieciaki tworzyły pod wpływem sztuki  Henri Matisse'a i Bridget Riley.

23-02-2018 Dzień Babci i Dziadka

„Babcia i Dziadek roku” – pod takim hasłem 23 stycznia odbyła się w bibliotece szkolnej uroczystość, którą wnuczki i wnukowie z klasy I dedykowali swoim babciom i dziadkom. Przygotowanym programem artystycznym dzieci wyraziły swoją wdzięczność za miłość, troskę i opiekę. Po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”  dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki – trochę wiosny w słoiku. Później nastąpiła chwila dla fotografa. Każdy mógł wykonać sobie wspólne zdjęcie z babcią i dziadkiem.

18-01-2018 Bal karnawałowy dla dzieci

Ach, cóż to był za bal ...
Dziękujmy panu Kamilowi  za profesjonalną oprawę muzyczną, a Radzie Rodziców za pyszny poczęstunek.

13-01-2018 Zaproszenie na zabawę

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kośmidrach zaprasza na

 ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ

która odbędzie się  27.01.2018 r. o godz. 19.00

W REMIZIE STRAŻACKIEJ W ŁAGIEWNIKACH WIELKICH

   Zagra zespół KODERS.

Cena : 130 zł od pary

Oferujemy: kolację, kawę, herbatę, ciasto. Świetna zabawa gwarantowana!

Kontakt: 609 971 744 , 609 028 059

13-01-2018 Świąteczny wieczór

Wiele artystycznych wrażeń, miłe spotkania przy pysznym ciastku i kawie oraz udane zakupy, to tylko niektóre atrakcje świątecznego programu, na który zaprosiliśmy rodziców, mieszkańców i przyjaciół szkoły Inscenizację pt. „Wigilia w autobusie” przygotowali uczniowie klas starszych pod kierunkiem pani Małgorzaty Frankowskiej. Młodzi aktorzy zagrali w sali wypełnionej po brzegi. Widzowie mieli okazję do artystycznych wzruszeń i zadumy nad magią świąt. W świąteczny klimat wprowadziły piękne piosenki i tradycyjne kolędy. Życzenia gościom złożyli aktorzy i pani dyrektor Teresa Kopyto. Gościnnie wystąpiła Schola 4HIM z Łagiewnik Wielkich. 

Znaleziono: 484 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Pokazy strażackie i nie tylko ...

tn_dsc_0306.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak