AKTUALNOŚCI

22-05-2023 „Ogród zmysłów, zabaw i pomysłów”

18 maja 2023 uczniowie klas IV-VII sadzili rośliny zielne, krzewy i jedno drzewo. Wszystkie sadzonki zostały wcześniej zakupione z funduszy programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”. Program realizowany jest pod patronatem  Fundacji Santander. Najdroższą sadzonką był – wiąz Camperdownii szczepiony na wysokości  220 cm.

23-04-2023 Zwycięstwo w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Ogromny sukces naszych uczniów!
20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W konkursie brało udział 48 uczniów z 7 gmin naszego powiatu. Uczniowie naszej szkoły reprezentując gminę Pawonków spisali się na medal. Zuzanna Wolka, Tomasz Pietrucha i Oliwer Swoboda nie mieli sobie równych i zdobyli 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej"</span

23-04-2023 Wieczór z poezją Wisławy Szymborskiej

W związku z 100. rocznicą urodzin Wisławy Szymborskiej uczniowie naszej szkoły zapoznali się z życiem i twórczością poetki, następnie realizowali różne zadania: tworzyli lepieje, plakaty, prezentacje i lapbooki. Uwieńczeniem tych działań był klimatyczny "Wieczór z poezją Wisławy Szymborskiej" zorganizowany 29 marca w ramach ogólnopolskiego projektu "Mistrzyni Szymborska". Uczniowie przygotowani przez panią Monikę Wysocką zaprezentowali wiersze noblistki, własną twórczość "lepiejową", szkolny dziennikarz przeprowadził wywiad z główną bohaterką, a nasz chórek zaśpiewał piosenkę "Nic dwa razy" w interpretacji Sanah.

23-04-2023 Szkolny dzień bez plecaka

W poniedziałek, 3 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Bez Plecaka. Zadaniem uczniów było spakowanie książek i zeszytów w coś innego niż zwykły plecak. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością i poczuciem humoru.

23-04-2023 Polsko-armeński knkurs "Poznajmy się" - rozsrzygnięty

5 kwietnia w Urzędzie Gminy w Kochanowicach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród za udział w polsko - armeńskim konkursie "Poznajmy się". W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Kochanowice i z gminy Pawonków. Niezależne jury wyróżniło 11 prac. Laureatami z naszej szkoły zostali:
Maja Mańka - VI miejsce
Amadeusz Matyssek - VIII miejsce.
Serdecznie gratulujemy!
Znaleziono: 793 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Odwiedziny niezwykłego gościa

tn_dsc_8134.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik