AKTUALNOŚCI

03-07-2019 VII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej "Bank, Matematyka i Ty"

26 kwietnia odbył się w naszej szkole VII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „Bank, matematyka i Ty”. Konkurs organizowany jest z inicjatywy SKO Kośmidry pod patronatem Starosty Powiatu Lublinieckiego i Oddziału Banku PKO BP w Lublińcu. Adresatami konkursu są uczniowie klas V – VI szkół podstawowych z terenu powiatu lublinieckiego i okolic. Mimo trudnej sytuacji, w tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 6 drużyn.

13-06-2019 Rowerowa wycieczka po najbliższej okolicy

13.06.2019 r. uczniowie klasy IV, V, VI i VII we wczesnych godzinach rannych udali się na rowerową wycieczkę po najbliższej okolicy. Na trasie znalazły się malownicze elementy krajobrazu takie jak las, staw, pola z dojrzewającymi zbożami a nawet inwestycje drogowe, które na stałe zmienią krajobraz naszej gminy. Uczniowie zaopatrzeni w czapki, kamizelki odblaskowe i dobry humor dzielnie pokonali całą trasę.

12-04-2019 Sukces naszych recytatorów

Sukces. Trzy wyróżnienia dla naszych recytatorów podczas eliminacji powiatowych XXXI Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa”, które odbyły w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. W kategorii I – wyróżnienie zdobył Radosław Swoboda z klasy I. W kategorii II – wyróżnienie otrzymali Olaf Smyła i Laura Grabolus.

Komisja konkursowa miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie wystąpienia były warte nagrodzenia. A podczas tegorocznych eliminacji zaprezentowało się ponad 80 młodych recytatorów.

Więcej o konkursie, wyniki i galeria zdjęć na stronie MDK w Lublińcu http://mdk.lubliniec.pl/artykul/2358

12-04-2019 Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce w gminnych eliminacjach konkursu Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego, które odbyły się w miniony piątek w Łagiewnikach Małych. Cieszymy się z Waszego sukcesu. Gratulujemy!

 

12-04-2019 Wielka Liga Czytelników - finał wojewódzki

Czytelnicy biblioteki szkolnej – uczniowie: Szymon Majdzik, Igor Urbańczyk i Tomasz Pietrucha wzięli udział w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”, który odbył się w Bibliotece Pedagogicznej w Katowicach. Chłopcy zajęli 8 miejsce zdobywając 138 punktów na 150. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pani biblotekarki - Anny Kopyto. Wykazali się bardzo dobrą znajomością lektury. Szymonowi, Igorowi i Tomkowi gratulujemy sukcesu oraz zapału do czytania. 

Znaleziono: 577 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Pokaz projektów i bieg dla Niepodległej

tn_dsc_2307.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik