AKTUALNOŚCI

25-06-2017 Spotkanie z ratownikiem

Jak bezpiecznie odpoczywać nad wodą, w górach, podczas wakacyjnych wędrówek? O tym rozmawiali uczniowie podczas spotkania z ratownikiem medycznym. Była też okazja do przypomnienia sobie zasad udzielania pierwszej pomocy.

25-06-2017 Zielona Szkoła w Kołobrzegu

W dniach 11 – 18 czerwca 2017r. uczniowie, klasy III, IV i V wraz z opiekunami przebywali na zielonej szkole w Kołobrzegu. Po długiej i męczącej podróży dotarliśmy na miejsce. Tym razem korzystaliśmy z gościnności malowniczo położonego na peryferiach miasta Ośrodka Wypoczynkowego Podczele II. Kołobrzeg powitał nas słoneczną pogodą. Od razu po śniadaniu poszliśmy przywitać się morzem. Mimo zmęczenia zaliczyliśmy długi spacer wzdłuż plaży.  

22-06-2017 Ognisko dla uczniów klasy I

Uczniowie klasy I w jesiennej zbiórce kasztanów i żołędzi dla zwierząt leśnych zdobyli I miejsce. Dzięki temu 22 czerwca 2017 roku popołudnie spędzili między innymi na pieczeniu kiełbasek nad ogniskiem.

20-06-2017 XV Rajd Rowerowy Szlakiem Gniazd Bocianich Gminy Pawonków

20 czerwca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Kośmidrach już piętnasty raz brali udział w rajdzie rowerowym, którego celem jest inwentaryzacja gniazd bocianich w gminie Pawonków. Zbieranie informacji odbyło się w dwóch grupach. Grupa pierwsza pod opieką  pań Małgorzaty Prauzner – Bechcickiej i Reginy Paruzel oraz pana Adriana Sternika przejechała szlak: Łagiewniki Wielkie, Lisowice, Pawonków, Cegielnia i znów Łagiewniki Wielkie. Druga grupa podróżowała pod opieką pani Anny Kopyto, Małgorzaty Frankowskiej  oraz Brygidy Cziudai. Wyruszyli z Kośmider i przez Koszwice, Łagiewniki Małe, Skrzydłowice i Gwoździany dotarli do Łagiewnik Wielkich.

16-06-2017 Wycieczka uczniów klasy VI

W dniach od 12 do 14 czerwca 2017 roku klasa szósta przebywała na wycieczce klasowej w miejscowości Olza. Olza jest to piękna wieś położona niedaleko Wodzisławia Śląskiego, miejscowość ta otoczona jest wodami jeziora Odra. Przez trzy dni gościliśmy w ośrodku wypoczynkowym „OLZA”.

Znaleziono: 440 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: "Bank, matematyka i Ty" - edycja 2017

tn_dsc_1989.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak