AKTUALNOŚCI

14-01-2019 Jasełka

W świątecznym nastroju, przy dźwiękach popularnych kolęd spotkała się cała społeczność szkolna, rodzice oraz zaproszeni goście. Na piknie udekorowanej scenie wystapili uczniowie klas młodszych, którzy przygotowali tradycyjne Jasełka pt. "Droga do Betlejem". Uczniowie kółka teatralnego wystąpili w poruszającej inscenizacji "O ty, co najważniejsze". Po sporej dawce wrażeń estetycznych i artystycznych przyszła pora na doznania smakowe i rozmowy w kuluarach. Ciasto do kawiarenki nieodpłatnie przekazała Piekarnia Ciastkarnia "Łubowski" Magdalena i Janusz Chyra . Za pyszne ciasto serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy też wszystkim, którzy tego wieczoru zechcieli być razem z nami i ze swoimi pociechami. 

14-01-2019 Wizyta w teatrze

14 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe do teatru. Celem podróży był Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie, gdzie z wielkim zainteresowaniem obejrzeli spektakl familijny pt. „Zorro” w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Popisy fechtunku, kolorowe kostiumy, scenografia, doskonała muzyka i niemal bezpośredni kontakt z aktorami, sprawiły, że całe przedstawienie dzieci obejrzały z zapartym tchem.

Odważny El Zorro, walczący o dobro i serce swojej wybranki to bohater, który na długo zostanie w pamięci widzów. 

* Zdjęcia w galerii pochodzą ze strony teatru  http://www.teatr.bedzin.pl/zorro.html


14-01-2019 Gminny Konkurs Językowy "3 Stacje"

Podczas Gminnego Konkursu Językowego "3 Staje Językowe" w Lisowicach nasza szkołę reprezentowały uczennice klasy V - Natalia Koza i Martyna Dzięcioł. Konkurs dotyczył wiedzy na temat krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Dziewczęta zaprezentowały plakat  przedstawiający stolicę Szkocji – Edynburg oraz wykonały szkocki hymn „The flower of Scotland”, wzięły również udział w konkursie wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. 
Nasz zespół zajął III miejsce. Dziewczynkom serdecznie gartulujemy.

14-01-2019 Odwiedził nas Mikołaj ;)

Jak co roku, 6 grudnia, odwiedził nas niezwykły gość. Z niecierpliwością wyglądany przez dzieci, zawitał do szkoły św. Mikołaj. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Na zakończenie Mikołaj rozdał uczniom słodkie upominki. 

14-01-2019 "Jak wygląda piekarz z bajki?" - sukces w konkursie plastycznym

7 grudnia w Piekarni Ciastkarni "Łubowski" przy ul. Stalmacha w Lublińcu odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci „Jak wygląda piekarz z bajki?”.
Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły – Magdalena Jara z klasy I. W nagrodę otrzymała dyplom, bon upominkowy oraz sesję zdjęciową. Madzi serdecznie gratulujemy sukcesu.
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

Znaleziono: 552 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Ślubowanie 2016

tn_dsc_1019.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik