AKTUALNOŚCI

08-06-2017 Święto wyjątkowych Mam

Uczniowie klasy III zaprosili swoje mamy na specjalny, świąteczny program z okazji Dnia Matki. Było uroczyście, wesoło i sympatycznie. 

08-06-2017 Wycieczka edukacyjna do Jaworzna i Chorzowa

7 czerwca 2017 roku  uczennice klasy VI Wioletta Jerominek i Roksana Waroch wraza z opiekunem SK LOP „Kajtek” panią Brygidą Cziudai wzięły udział w wycieczce edukacyjnej do Ośrodka Edukacji Ekologiczno-GeologicznejGEOsfera w Jaworznie oraz Planetarium Śląskiego w Chorzowie.

07-06-2017 Językowy Dzień Dziecka

Dzień językowy połączony z obchodami Dnia Dziecka to gwarancja dobrej zabawy. W pięknej kolorowej scenografii pokaz umiejętności językowych uczniów - wiersze, piosenki, inscenizacje oraz quiz językowy z nagrodami. Następnie spotkanie ze strażakami i zabawy w pianie. Były też zawody sportowe i harce na dmuchańcach. Dzięki zapobiegliwości pana Pawła Dernera nie zabrakło pysznych kiełbasek z grilla. 

07-06-2017 Noc bibliotek 2017

3 czerwca 2017 r. w całym kraju odbywała się III edycja ogólnopolskiej akcji „Noc bibliotek” pod hasłem  „Czytanie porusza”. Wydarzenie to ma na celu upowszechnianie czytelnictwa i promocję bibliotek. Czytelnicy z naszej Biblioteki Szkolnej wraz z opiekunem panią Anną Kopyto wzięli także udział w tej akcji. Spotkanie zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Pawonkowie, Filia w Kośmidrach oraz Lokalne Centrum Społeczno - Kulturalne w Lisowicach.

02-06-2017 Dzień Bociana 2017

Któż z nas nie lubi i nie potrafi rozpoznać bociana? Do bociana mamy ciepły i uczuciowy stosunek, traktujemy go jak dobrego sąsiada i symbol naszego kraju.  1 czerwca 2017 roku w naszej szkole z inicjatywy SK LOP „Kajtek” obchodziliśmy Dzień Bociana.

Znaleziono: 440 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Ognisko uczniów klasy IV

tn_img_9203.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak