AKTUALNOŚCI

27-08-2018 Finał Wielkiej Ligi Czytelników

Czytelnicy naszej biblioteki szkolnej: Maja, Szymon i Igor potwierdzili przynależność do Wielkiej Ligi Czytelników! W finale Wojewódzkiego Konkursu Bibliotecznego w Katowicach zajęli 5 miejsce. Wykazali się bardzo dobrą znajomością lektur zdobywając 93 punkty na 100 możliwych. Konkurs „Wielka Liga Czytelników” miał na celu promocję czytelnictwa i upowszechnianie mody na wspólne czytanie. Naszym małym, wielkim czytelnikom gratulujemy sukcesu. Jesteśmy z Was dumni.

27-08-2018 XVII Gminny Konkurs Profilaktyczny „Stop używkom!”

16 marca 2018r. reprezentacja uczniów klasy VI: Oliwia, Martyna, Natalia, Natalia, Weronika i Karol wzięli udział w XVII Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Stop używkom!” w Pawonkowie. Myśl przewodnia tegorocznego konkursu to: „Wyrwij się z kontynentu ludzi samotnych, wyłącz komórkę, czatowanie w realu daje moc!”. Do tej myśli uczestnicy wykonali przepiękne plakaty. Drużynowo rozwiązywali również zadania specjalne. 

27-08-2018 Zielona Szkoła - Solina

W dniach 11-15 czerwca uczniowie klas czwartej, piątej i szóstej wzięli udział w zielonej szkole, która w tym roku odbywała się w Solinie, w sąsiedztwie monumentalnej zapory wodnej na Jeziorze Solińskim.  Gościliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym Halicz, który zapewnił nam wspaniałe warunki oraz pyszne posiłki. W pierwszym dniu po długiej podróży rozkoszowaliśmy się cudownymi widokami rozciągającymi się z korony zapory. Kolejnego dnia wyruszyliśmy na zdobycie Tarnicy (1346 m n.p.m.) jednak kapryśna pogoda pokrzyżowała nasze plany i musieliśmy zawrócić ze szlaku zaraz po tym, jak naszym oczom ukazała się zapierająca dech  połonina.

27-08-2018 Zielona Szkoła - Kołobrzeg 2018

W dniach od 4 do 10 czerwca 2018r. uczniowie klasy III i II wraz z opiekunami przebywali na zielonej szkole w Kołobrzegu. Po długiej podróży pociągiem dotarliśmy na miejsce. Kołobrzeg powitał nas słoneczną pogodą. Od razu po kolacji poszliśmy przywitać się morzem i oglądać zachód słońca. Kolejny dzień nadmorskiej przygody to spacery, gry i zabawy na plaży. Zwiedziliśmy też Centrum Kołobrzegu. Byliśmy w Katedrze i przed Ratuszem. 

Znaleziono: 523 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Konkurs recytatorski - etap szkolny i gminny

tn_dsc09873.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik