AKTUALNOŚCI

24-01-2017 Na lodowisku

Klasa V aktywnie rozpoczęła ferie na lodowisku w Lublińcu. Dopisała im fantastyczna słoneczna pogoda, świetny humor i gorąca czekolada. Doskonalili umiejętności jazdy na łyżwach, również do tyłu. Za rok zaplanowali klasowe zawody:)

24-01-2017 Warsztaty plastyczne - Vincent van Gogh i Gustaw Klimt

W poniedziałkowy ranek, na półmetku ferii, uczniowie klas IV-VI mieli okazję uczestniczyć w szkole w warsztatach plastycznych i poznać sylwetki dwóch wielkich artystów- Vincenta van Gogha i Gustawa Klimta. Zafascynowani ich dziełami, tworzyli prace próbując oddać charakterystyczne cechy malarstwa obu artystów. 

06-01-2017 Mój ulubiony bohater literacki

3 stycznia 2017r. odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego konkursu bibliotecznego " Mój ulubiony bohater literacki" w SP nr 3 w Lublińcu. Uczeń Klasy VI Sebastian Kubica otrzymał wyróżnienie w tym konkursie plastycznym. Sebastian wraz z opiekunem panią Anną Kopyto odebrał dyplom i nagrodę książkową w Bibliotece SP nr 3 w Lublińcu. Konkurs ten miał na celu upowszechnianie czytelnictwa, promowanie zainteresowań czytelniczych i rozwijanie kompetencji czytelniczych. Prace na konkurs przygotowały również : Emilia Skiba, Monika Swoboda, Julia Jara, Wioletta Jerominek i Maja Thomann, otrzymały dyplomy za udział.

18-12-2016 Świąteczny Sezam

Świąteczny Sezam, to wydarzenie, do którego społeczność szkolna przygotowuje się bardzo długo i starannie.  W piątkowy wieczór, 16 grudnia br. szkoła zatętniła życiem. Rodzice, babcie, dziadkowie, znajomi, mieszkańcy Kośmidrów, Koszwic, Łagiewnik Wielkich  licznie przybyli, by świętować wspólnie z nami. Głównym punktem programu było przedstawienie o polskich bożonarodzeniowych tradycjach, w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Młodzi aktorzy grali w sali wypełnionej po brzegi.

13-12-2016 Zapraszamy na Świąteczny Sezam

Już w najbliższy piątek 16 grudnia 2016r. o godz. 17.30

otwiera swoje podwoje ŚWIĄTECZNY SEZAM.

Zapraszamy rodziców, przyjaciół i sympatyków szkoły,
mieszkańców wsi  Kośmidry, Koszwice i Łagiewniki Wielkie.

W programie m. in. : występ uczniów, giełda rzeczy używanych, premiera szkolnego kalendarza na rok 2017, kawiarenka z pysznymi ciastami.


Znaleziono: 411 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Dzień Bociana 2017

5.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak